Gorivo

.
 

Attachments

  • 244749259_2704126963066224_7799162377326772922_n.jpg
    244749259_2704126963066224_7799162377326772922_n.jpg
    52 KB · Views: 0
Evo zovu za sutra veliko povecanje (n)
Osim dizela 19,5 kn i benzina 13kn, dizu i plin za 15 kn...sidi i plači:cry:
 
  • Angry
Reactions: BradatiGad
Treba prestat kupovat tj prekinut potraznju pa nek kukaju, brzo ce pocet padat cijena kao unpocetku pandemije. Englezi su pametni. Kao fol nema vozaca i tako prekinuli potrosnju. Treba lockdown pumpi podhitno.
 
Treba prestat kupovat tj prekinut potraznju pa nek kukaju, brzo ce pocet padat cijena kao unpocetku pandemije. Englezi su pametni. Kao fol nema vozaca i tako prekinuli potrosnju. Treba lockdown pumpi podhitno.


Oces se ti prvi zrtvovat i ne vozit najmotor?
 
  • Haha
Reactions: Nero
Nece nitko zato su englezi to i napravili preko nedostatka vozaca jer nitko ne bi htio ni mogao zbog potrebe ove one(cista teorija zavjere😎). Ali pomogla im je nestasica vozaca da ne narastu cijene u svakom slucaju. Pa pricekat da padne cijena pa uzet bacvu dok je jeftino pa opet lockdown dok traje bačva da ne naraste cijena. Dobra ideja jel da…
 
Last edited:
Nece nitko zato su englezi to i napravili preko nedostatka vozaca jer nitko ne bi htio ni mogao zbog potrebe ove one(cista teorija zavjere😎). Ali pomogla im je nestasica vozaca da ne narastu cijene neka je stvarno tako. Pa pricekat da padne cijena pa uzet bacvu dok je jeftino pa opet lockdown dok traje bačva da ne naraste cijena. Dobra ideja jel da…
Žalosno je da u nijednoj temi ništa pametno ne znaš napisat'.🤦🏻‍♂️
 
  • Like
Reactions: Dene and DuroDu
heeeeej, ne radi se o tome koliko cu ja platit gorivo, vec dostave, 35l/100km sleperi, bez te arapske vodice ni kruva nema u trgovini.
 
Na 50L 13kn.
Ako u prosjeku sipaš 10L u motor za tih cijelih 2,6kn povećanja umalo rip
U prosjeku sipan 20 ltr…….
Necemo propast za 5,1 kn vise……tjedno😂

ali nema vise Ecto 100 nego INA Class 95😂😂😂😂😂😂
 
Nisi pratio na nastavi, on ne vozi, samo turira na mjestu po 20 min.. 🤷‍♂️
Ispravak netočnog navoda. Nisi ti pratio na nastavi. Ja vozim i to fluidno, bez velikog opterećivanja što se vidi i na video isječcima koje sam objavio. Nisam od tog đira turiranja na mjestu. To što tražim da se napravi takav test na novim modelima ne znači da ja to radim.