Yamaha FZ8 2010

Jbt ipak je ovo Dani.


Obzirom da nakon sto potrosis sredinu gume i dalje stoji tvornicka zastita po gumi sa onim dlacicama preporuke za kakvog choppera.



Onaj stari dani mi na ignoreu..popravio si se pa te necu ignorat
 
Jbt ipak je ovo Dani.


Obzirom da nakon sto potrosis sredinu gume i dalje stoji tvornicka zastita po gumi sa onim dlacicama preporuke za kakvog choppera.



Onaj stari dani mi na ignoreu..popravio si se pa te necu ignorat

Chopera ne bi nikad kupio...
Al sam poceo razmisljat da kombi kupim...
Od motora para nema...
 
Chopera ne bi nikad kupio...
Al sam poceo razmisljat da kombi kupim...
Od motora para nema...


A cuj kombi je bolja investicija no motor je ljubav. Zasto ne bi choppera? Ja sam se poceo glupirat sa motorom i iskreno najsretniji bi bio da uzmem neko kljuse od 1600-1700 kuba i lagano uzivao. Chopperi su istina drugi stil voznje ali je uzivanje jer meni osobno stvarno gust to vozit 60 a na svome sam vazda nervozan i gledam hocu li di spusit kaznu.
 
A cuj kombi je bolja investicija no motor je ljubav. Zasto ne bi choppera? Ja sam se poceo glupirat sa motorom i iskreno najsretniji bi bio da uzmem neko kljuse od 1600-1700 kuba i lagano uzivao. Chopperi su istina drugi stil voznje ali je uzivanje jer meni osobno stvarno gust to vozit 60 a na svome sam vazda nervozan i gledam hocu li di spusit kaznu.

Sa stojadinom nisam vozio 60, al da gust je laganini...je...doduse od takih motora sam vozio jedino venoxa 250...sve je to ok...al me vose privlaci brzina, andrenalin...
 
...mora da ga drzi u podrumu...ko vino sta se cijene tice
jbg, svagdje je tako...
ja sam 2019 uzeo fazer 8 u njemackoj s 9 000km, 2014god. za 5900e...
neki dan sam gledo, cak mu je i boja bila ista...ne znam vise s kolko km, al nije imo puno za 6500e
za 2016, 26 000km trazi 6900e...isto mobile.de
 
jbg, svagdje je tako...
ja sam 2019 uzeo fazer 8 u njemackoj s 9 000km, 2014god. za 5900e...
neki dan sam gledo, cak mu je i boja bila ista...ne znam vise s kolko km, al nije imo puno za 6500e
za 2016, 26 000km trazi 6900e...isto mobile.de
Odjebi u trskocima gospon D