WSBK 2022

meni je ta honda cudna. popratim tu i tamo wsbk, ali za motogp imam osjecaj kao da je samo za marqueza napravljena. i onda se desi malo jaci pad i nema je nigdje za vidit. nema neku konstantu. imala je naravno dok je prc rasturao ali sad...

drž se ti kawe i šuti.. :mrgreen:
 
Ma ne bih bas rekao da je klavijatura toiko superiorna. Mislim da ste malo zabrijai. Ja bih rekao da je Tetrapack vanzemaljac.

Činjenice su super jasne. Osim Turkota, nitko nije uspio pobjedit, a ta "mega bestija" je uspjela samo 5 puta do postolja 🤔

Kad prođe otomasko carstvo, bit ce opet suša do zaborava 😉
 
Ma ne bih bas rekao da je klavijatura toiko superiorna. Mislim da ste malo zabrijai. Ja bih rekao da je Tetrapack vanzemaljac.

Činjenice su super jasne. Osim Turkota, nitko nije uspio pobjedit, a ta "mega bestija" je uspjela samo 5 puta do postolja 🤔

Kad prođe otomasko carstvo, bit ce opet suša do zaborava 😉
Nije uopce superiorna



Osim za hondu🤣
 
Ma ne bih bas rekao da je klavijatura toiko superiorna. Mislim da ste malo zabrijai. Ja bih rekao da je Tetrapack vanzemaljac.

Činjenice su super jasne. Osim Turkota, nitko nije uspio pobjedit, a ta "mega bestija" je uspjela samo 5 puta do postolja 🤔

Kad prođe otomasko carstvo, bit ce opet suša do zaborava 😉
Je Kawa je superiorna nije do Ree :mrgreen: a Toprak je sam osvoio ove bodove


YAMAHA 574
DUCATI 558
KAWASAKI 520
BMW 289
HONDA 235
 
uglavnom, martin bauer je sa hondom okrenuo najbrzi krug na panoniji.
1:52
umirovljeni rejser je bio brzi sa hondom od svih natjecatelja koji tu voze razno razne kupove u razlicitim klasama i razlicite proizvodjace.

 
Last edited:
priroda je cudo, toliki timovi kalkuliraju, racunaju i spremaju se
i dodje neki umirovljeni rejser iz nekog austriskog sela i jednostavno ti povuce crtu preko tih svih racuna,
s najvecom kantom u povjesti motociklizma, na kojoj turpija najgora radionica u povjesti, tamo neki HRC iz neke japanske provincije saitama.
pricaju ljudi koji svaki tehnicki razvoj u svojoj zemlji popljuju
 
priča tip koji je otišao iz svoje zemlje, zemlje koja nema apsolutno nikakav tehnički razvoj, pa čak ni identitet, kao ni on sam
ali zato ima 3 jubito doktorata
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Tiho and maRRin 06
Sad kad su se Aslama kotarisali ima da ih krene 💪
 
Je Kawa je superiorna nije do Ree :mrgreen: a Toprak je sam osvoio ove bodove


YAMAHA 574
DUCATI 558
KAWASAKI 520
BMW 289
HONDA 235

Tetrapack ima 531 bod sam pa ti reci koliko je do muzickih kljuceva, a koliko do njega 🤔