NINJA - generalni topic

ima nas još..💚

IMG-20211024-WA0006.jpg
 
pitanje za ninja ratnike,
dali je ninja u nekoj godini proizvodnje imala više ks nego kg, ??
pričamo o serijali i dali je to uopće moguće..?
znači pričamo otkad postoji,nebitno koja serija ili godina...
 
za ninje neznam. mislis suha tezina ili? jednini motor koji znam da ima debelo vise ks nego kg je superleggera v4
 
za ninje neznam. mislis suha tezina ili? jednini motor koji znam da ima debelo vise ks nego kg je superleggera v4
ne suha,
baš ono motor spreman za cestu sa svim tekućinama....
zašto ovo pitam..?
pratim tu i tamo jednog youtubera koji tvrdi da je yamaha R1 motor koji ima najviše zabilježenih smrtnih slučajeva u prometu i u tom kontekstu spomenuo je njinju da je jedina izašla sa više ks nego kg i da u tom R svitu slovi ka jedna od najbrutalnijih cestovnih motora.....
 
ne suha,
baš ono motor spreman za cestu sa svim tekućinama....
zašto ovo pitam..?
pratim tu i tamo jednog youtubera koji tvrdi da je yamaha R1 motor koji ima najviše zabilježenih smrtnih slučajeva u prometu i u tom kontekstu spomenuo je njinju da je jedina izašla sa više ks nego kg i da u tom R svitu slovi ka jedna od najbrutalnijih cestovnih motora.....

Ovog? 😂😂

 
  • Like
Reactions: DA-IM
ne suha,
baš ono motor spreman za cestu sa svim tekućinama....
zašto ovo pitam..?
pratim tu i tamo jednog youtubera koji tvrdi da je yamaha R1 motor koji ima najviše zabilježenih smrtnih slučajeva u prometu i u tom kontekstu spomenuo je njinju da je jedina izašla sa više ks nego kg i da u tom R svitu slovi ka jedna od najbrutalnijih cestovnih motora.....

once you go ninja, you never go back :mrgreen: ja probao, ostao i drzim se
 
korespondiram... al seljačine smo mi svi na svim erovima tak da je to relevantno.... i kolko možda ipak najgora vrsta bira r1 isto tako se svaki drugi r1 razleti pa je šansa za smrtonosni pad manja dok neispravan stoji kod mehaničara :)