WSBK 2022

Yebo sam Topraku sve zivo sto nije pustio Majkija :mad: MvdM bi uzo one otocane da ga Toprak nije kocio a niije imo sanse ni za trece mjesto 😁
 
Odlicna trka, Tole umjesto da cuva 2nd on napravi najbolje vrijeme predzadnji krug, svaka cast.
 
Yamaha je ove godine izdominirala kompletno. Osvojili su MotoGP, World Superbike, World Supersport, British Superbike i JSB1000 (Japansko Superbike prvenstvo). Kawasaki im je jedino oteo pobjedu u Supersport 300
MX2
 
I jedna za kraj
259713035_10158019983855216_7333919126119233390_n.jpg
 

i jos jedna vijest da TetraPACK uzima #1 💪 Sitnica, ali u mojim ocima veliki +. Cijela poanta utrka je biti broj 1...
 
A da , zadnjih godina tu jedinicu u mgp niko ne uzima. Razlog su sponzorski ugovori i.prodaja suvenira , budimo iskreni. Svima su brojevi postali brand
 
Takve cipele su u modi bile mislim krajem 90 imam i ja jedne slicne samo su duboke jos ih cuvam pa kad dodju opet u modu kad se stari dedo obuce :mrgreen: Cijene su im bile prava sitnica vec od 350DM 😁
 
Evo namjerno u ovu temu.

Dakle ogromne emocije u srcima svakog desmoholicara pri spomenu imena Althea. Opcenito mi se nova SuperSport klasa cini jako obećavajuca 👍

A za sve pozorne koji citaju sve jedna posebna zanimljivost zbog koje bi ovo možda spadalo i u jednu drugu temu 😍