Dobre prilike u oglasima

Moguce da ga je lik koji radi te tjuninge ozenio pa ovaj hoce natrag ulozeno ili bi malo i ustipnuo. Kako god, ima pravo staviti i duplo vecu cijenu.😇
 
Moguce da ga je lik koji radi te tjuninge ozenio pa ovaj hoce natrag ulozeno ili bi malo i ustipnuo. Kako god, ima pravo staviti i duplo vecu cijenu.😇
Nitko nije ni rekao da nema, kao što i netko ima pravo biti budala pa to kupiti 😁
 
Ne znam od kad sam sjeo na motor vise mi se tesko vratiti skuterima probao sam mjesec dana voziti nexusa ali ne..
 
To tako bude u početku dok si još nabrijan. Samo strpljenja, skuter je must have... :p

Da sam prvo probao TMaxa, vjerojatno bi i dalje bio antiskuterista.:mrgreen:
 
kum ga ima ali ne, prije 10 g sam volio skutere pa me proslo.. ali stose toga tice kum je nakon 30g sportskih motora je dosao na tmax
 
ja bi prvi imao skuter i motor samo jbg jedva nategnem za regu i odrzavanje auta a gdje jos skuter. Prakticniji je skuter po gradu a boli me kurac sto bi me ekipa zajebavala da hladim vaginu.
 
Ja imam oboje i nekad me malo sramota sto vozim skuter, ali se onda pravim da sam kul i da me ne dira sta drugi misle. Skuter vozim sa integralnom kacigom bez nekog posebnog razloga, ne radi toga da me nitko ne prepozna na skuteru.
 
Falavam gospodine sto ste me uputili na pravu srz moga problema i ustedjeli mi vremena i zivaca. Odmah ujutro cu otici kod prvog psihologa, psihijatra, popa hodze ili vraca da me rjesi ove agonije kojoj sam izlozen. Takodjer cu otici tamo sa svojom Burgmanom i sa integralnom kacigom na glavi jer mi je hladno sa đet kacigom.
Ps. da li je pametnije da odem sa skuterom a ponesem sliku motora ili da odem sa motorom a ponesem sliku skutera? Molio bih ako netko zna iz iskustva ili neiskustva.
 
  • Haha
Reactions: Zovko46 and CarbonX
Falavam gospodine sto ste me uputili na pravu srz moga problema i ustedjeli mi vremena i zivaca. Odmah ujutro cu otici kod prvog psihologa, psihijatra, popa hodze ili vraca da me rjesi ove agonije kojoj sam izlozen. Takodjer cu otici tamo sa svojom Burgmanom i sa integralnom kacigom na glavi jer mi je hladno sa đet kacigom.
Ps. da li je pametnije da odem sa skuterom a ponesem sliku motora ili da odem sa motorom a ponesem sliku skutera? Molio bih ako netko zna iz iskustva ili neiskustva.
Odi z autom i ponesi sliku ljubavnice...
 
"Ja imam oboje i nekad me malo sramota sto vozim skuter, ali se onda pravim da sam kul i da me ne dira sta drugi misle."


Referirao sam se na ovo a sto na glavi drzis bmk mozes i istroseni kondom, tvoja privatna stvar sto ces stavljati na glavu. Mozes se ljutit koliko hoces al cega se imas sramit?


Odrasli smo ljudi i zaradujemo svoje novce i ne kuzim zasto bi se neceg sramio ☺

Od novopecenih bajkera samo su mi gori oni koji imaju dosta godina u sedlu i dosta kilometara pa pametuju i uce druge kako bi nesto trebalo bit.

disclaimer za ovo zadnje ne mislim na tebe da se ne bi slucajno naljutio 🤣
 
  • Like
Reactions: leCo