Kawasaki Versys 650

Po meni odličan, ispravili su neke stvari koje su mi smetale kod ranijeg modela. Onu instrument tablu nisam mogao smislit, ova nova mi je bolja iako više volim kad je obrtomjer analogni. Pogodili su i sa ostalim nadogradnjama, jedino mi nekako ružan zadnji disk.
 
vidio maloprije, i baš mi je malo žao što sam prije godinu i pol uzeo novog...
samo se pitam koja će mu biti cijena, ispod 70 sigurno neće

U cjeniku za HR se navodi 71.508kn, dok je za mode 2021. cijena 66.895kn
 
U cjeniku za HR se navodi 71.508kn, dok je za mode 2021. cijena 66.895kn
popriličan skok, sad da li je opravdan, treba probati :D ali sve noviji modeli mi se čine sve gori, po pitanju kvalitete
 
vidio maloprije, i baš mi je malo žao što sam prije godinu i pol uzeo novog...
samo se pitam koja će mu biti cijena, ispod 70 sigurno neće
pa mijenjaj uz nadoplatu...
 
I svi su cjenovno otišli gore. Za min 10%.

Sve je poskupilo, motori cak i nisu previse jer i inace poskupljuju, a inflacija je ocigledna tako da su motori jos i dobri sa cijenom :D
Ako se dobro sjecam, davnih dana je (prva generacija) Versys 650 kostao nekih 46.000-.47.000kn, znam da sam 2010. Z750 kupio za 56000kn, a prijasnjih godina je bio i jeftiniji koju tisucicu kuna. 2012. je Z750 vec bio 61000kn (znam jer sam i tada kupio), a Z900 (2020 godiste) sam platio 76.000kn prosle godine u proljece, a sada je preko 84.000kn (isti motor, samo druge boje).
Jbg, tako je to
 
Last edited:
  • Sad
Reactions: t0malito
Nije valjda od 2010 god.,da je samo u boji drukciji...mora tu biti i tehnike sigurnije...struje...
 
Koliko po vama vrijedi Versys 650 SE 2020? Sa 8000km na satu, prvi vlasnik, reg do 6.mj, stanje ko prvog dana
Od opreme: Puig crash bar, Puig nosači za štender, Puig blatobran, Givi vizir i nosač navigacije, Givi nosač za kofer (bez kofera), originalni štitnici za ruke...
 
Koliko po vama vrijedi Versys 650 SE 2020? Sa 8000km na satu, prvi vlasnik, reg do 6.mj, stanje ko prvog dana
Od opreme: Puig crash bar, Puig nosači za štender, Puig blatobran, Givi vizir i nosač navigacije, Givi nosač za kofer (bez kofera), originalni štitnici za ruke...
500-1000 eur.eftinije...da ti je u to uracunata registracija...prepis...
 
Koliko po vama vrijedi Versys 650 SE 2020? Sa 8000km na satu, prvi vlasnik, reg do 6.mj, stanje ko prvog dana
Od opreme: Puig crash bar, Puig nosači za štender, Puig blatobran, Givi vizir i nosač navigacije, Givi nosač za kofer (bez kofera), originalni štitnici za ruke...
Ako bi i inace svu tu opremu kupovao za sebe, onda ti ona vrijedi skoro kao da je nova, ali ako nebi, ne vrijedi ti puno, skoro nista i trebao bi je ili platit simbolicno ili nek ju skine s motora ako vlasnik zeli tako prodat motor i prodavat opremu motora odvojeno.
Sam motor je star godinu dana, kako ono kazu, 20tak % gubis kad ga izguras iz ducana, pa po toj logici, do 50tak tisuca kuna vrijedi. Al nekako sumnjam da ne trazi bitno vise, al to je samo stvar ponude i potraznje.
 
  • Like
Reactions: gvo
da je meni znati kako vi dolazite do tih racunica koliko vrijedi motor,eto taj od god.dana i to sa opremom...vridi vise od novog,al to nece dobiti,nit bi tip skida opremu...al cijenu ima sigurno...ko ima-ima i ko oce motor noviji,ima i onih od 10-15 god.,za 50.000 kn.
 
Koliko po vama vrijedi Versys 650 SE 2020? Sa 8000km na satu, prvi vlasnik, reg do 6.mj, stanje ko prvog dana
Od opreme: Puig crash bar, Puig nosači za štender, Puig blatobran, Givi vizir i nosač navigacije, Givi nosač za kofer (bez kofera), originalni štitnici za ruke...
Ovako, ove godine u 4 mjesec prodao 2019 SE za 63000 kn(novi bio 67000 kn) i to 2 godine star sa 16000 km.Ali taj isti je imao doslovno 2650 eura dodatne opreme u računima(SW motech svi slideri motora, kola..., ermaxvizir,blatobran..,maglenke, givi OBK,tancklocked,Oxford grijane, Ixrace sa granama,nove gume,+ svašta nešto(carbon nosač navi, senzori tlaka guma..., reg. godinu dana.+ sve original.......).Znači čovik je mogao kupiti skoro novi al gol golcat, a jebi ga uzeja je moga.Iskreno,nisam mislio da će iči po toj cijeni, a prodao se na račun te opreme.Pa sad izračunaj dali ti se isplati tu opremu skidat i dilat ili prodat takvog kakav je pa "!spušit" taj "pimp". S druge strane, ako imaš versysa pa ga prodaješ za novog mislim da ti se ne isplati za vid TFT-a, LED-a i KRTC-a i cijene od cca 72000kn.Opet ćeš u novog ulupat sve što imaš i na ovome.
 
Ovako, ove godine u 4 mjesec prodao 2019 SE za 63000 kn(novi bio 67000 kn) i to 2 godine star sa 16000 km.Ali taj isti je imao doslovno 2650 eura dodatne opreme u računima(SW motech svi slideri motora, kola..., ermaxvizir,blatobran..,maglenke, givi OBK,tancklocked,Oxford grijane, Ixrace sa granama,nove gume,+ svašta nešto(carbon nosač navi, senzori tlaka guma..., reg. godinu dana.+ sve original.......).Znači čovik je mogao kupiti skoro novi al gol golcat, a jebi ga uzeja je moga.Iskreno,nisam mislio da će iči po toj cijeni, a prodao se na račun te opreme.Pa sad izračunaj dali ti se isplati tu opremu skidat i dilat ili prodat takvog kakav je pa "!spušit" taj "pimp". S druge strane, ako imaš versysa pa ga prodaješ za novog mislim da ti se ne isplati za vid TFT-a, LED-a i KRTC-a i cijene od cca 72000kn.Opet ćeš u novog ulupat sve što imaš i na ovome.
ma nee, nisam mislio prodavat i uzet novi samo radi toga, ipak su to sitnice bez kojih se može
čisto me informativno zanimalo, jer vidim prodaju se svakakvi, a cijene od bagatele do preskupih

a ionako imam kupca za godinu-dvije ako ću prodavat, a do tad, ako nešto ne iskrsne vozim :) malo je zeznuto pošto sam trenutno bez auta (prvi put nakon 10 godina vozačke karijere) al preživjet ćemo...
 
  • Like
Reactions: keed
ma nee, nisam mislio prodavat i uzet novi samo radi toga, ipak su to sitnice bez kojih se može
čisto me informativno zanimalo, jer vidim prodaju se svakakvi, a cijene od bagatele do preskupih

a ionako imam kupca za godinu-dvije ako ću prodavat, a do tad, ako nešto ne iskrsne vozim :) malo je zeznuto pošto sam trenutno bez auta (prvi put nakon 10 godina vozačke karijere) al preživjet ćemo...
Jebi ga i kod mene slično, kćer položila nedavno i "otela" auto(19 godina stara Bora) pa se nekako tješim na 2 kola;)
 

Attachments

  • IMG_20211012_155409.jpg
    IMG_20211012_155409.jpg
    2.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: +marek+
2015 god.,dok dovezes,sve rijesis,jos bar 1000 eur.,a i ovdje nadjes takvog za te sholde...
 
2015 god.,dok dovezes,sve rijesis,jos bar 1000 eur.,a i ovdje nadjes takvog za te sholde...
Nisam kod nas još niti jednog tourera vidio a da je crni i 2014/15. Nema ih kod nas baš, ili nitko ne želi prodati.