Dobre prilike u oglasima

Cijene jesu otiÅ”le gore ali iskreno nisam primjetio ni u Njemačkoj ni kod nas da se proda motor koji nije recimo ok cijena a većinom se prodaju oni ispod cijene.
 
  • Like
Reactions: Dene
Ja znam da mi motoru ne pada vrijednost, a na novom bi gubio 1500 eur godisnje, i to me nekako veseli. A ne bi dobio nista ekstra boljeg osjećaja u voznji od ovog koji dobijem sa K5. Necu vise ni auto uzet, a da nije neki raritet kojem raste vrijednos pogotovo zato sto ne vozim puno pa mi ne treba neki daily driver.
 
Samo vi hvalite k5 ja upravo digao cijenu za 500eur...zimska cijenašŸ¤£
Dobro si i napravio jer motori(kruh, braÅ”no, Å”ećer itd) isto ili slično vrijede ali pare su izgubile vrijednost tako da 5500EUR danas je isto kao i 5000EUR od prije nekoliko godina.
 
Dobro si i napravio jer motori(kruh, braÅ”no, Å”ećer itd) isto ili slično vrijede ali pare su izgubile vrijednost tako da 5500EUR danas je isto kao i 5000EUR od prije nekoliko godina.
Mores se ti tjesiti koliko hoces, ali i sam znas da ni u ludilu ne uhvatis 5 kila za k5.
 
To je to, K5 je novi Z... Z-ovima je tak i tak cijena zadnjih par dana počela padat (povezano sa učestaloŔću spominjanja K5??? slučajnost?? think not...)
 
Mores se ti tjesiti koliko hoces, ali i sam znas da ni u ludilu ne uhvatis 5 kila za k5.
Moj nije na prodaju, ali da ga prodajem stavio bi cijenu 5800EUR, mozda i 6000EUR. Ipak je 01/2007 mada je K6 model. Jedino da mi je hitno prodao bi ga za 5000EUR.