Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

a vidi se maleni bosanski bauštelčiću ljubomorni

1641277890850.png
 
Taj je bio atraktivan ko novi, kao i sada ali samo kad izgleda kao iz ducana.😄 Ne kad ga odrzavaju razni cudni likovi iako si sladak na zadnjij slici.😇
 
po gabaritima, ja bi prije rekao da se radi o tebi, a i stvarno joj je dugo trebalo da se raskuha
ni jedan drugi motor kod nas ne valja osim onog kojeg ti posjeduješ i kojeg održava pijani tonči
zato i pali na guranac
 
Ja cu se primiriti kad umrem. Mozda... :D
Nego, da se vratimo na temu: kakav je Tuono za malo korpulentnije, tj. prave muske od skoro 2 metra i 120 kila (obecavam da ce do ljeta biti 100kg i na dobrom sam putu da ispunim obecanje :mrgreen:)
Htio sam kupiti nekog choppera jer cu se eto kao smiriti, ali u zadnjih par tjedana se sve cesce uhvatim kako gledam R-ove i sportske nakede po oglasima, dakle nista od smirivanja. Ovaj me Tuono nekako uvijek plasio, ne znam zasto.
evo da napisem i nesto pozitivno...imam 2metra i skoro 100kg...to je to :mrgreen:

nisam imao problema sa tuonom 2gen zbog svoje visine.

evo i slika za nostalgicare.

evo i slika m7rr...nije ga se stedilo :ROFLMAO:
 

Attachments

  • DSC_0100.JPG
    DSC_0100.JPG
    939.6 KB · Views: 0
  • DSC_0104.JPG
    DSC_0104.JPG
    922 KB · Views: 0
uvjek sam na te lilike gledao ko smeće za 10 hiljada kuna dok nisam sve munove provozal....

a najbolji setup mi je crveni rsv ... taj mene čeka tam v hrpi železja ...
 

Attachments

  • IMG-28f293655d935c1cd5fc70493b657be8-V.jpg
    IMG-28f293655d935c1cd5fc70493b657be8-V.jpg
    221.7 KB · Views: 0
uvjek sam na te lilike gledao ko smeće za 10 hiljada kuna dok nisam sve munove provozal....

a najbolji setup mi je crveni rsv ... taj mene čeka tam v hrpi železja ...

Tog crvenog sam vozio prije tebe i Moona 😁
 
  • Like
Reactions: MOONSHIELD
ljubomora nije rješenje, izvadi svjećicu na 3 cilindru pa će i klapasaki zvučat na nešto :mrgreen:

nisam mislio zbog zvuka..ono ugašeni..to sam i zaboravio..
nezaluđeni bi shvatili da sam mislio jer ne mogu upalit.. :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Matek