Svi putevi vode u Karlobag

Osim kad protuče radilica na rotaxu pa kreneš zivkati okolo i ispadne da su je svi koji su imali mašine za dijelove prodali, valjda ekipa kupuje za ukras na zidu :mrgreen:
Na kraju kupio komplet mašinu iz rsv
 
  • Haha
Reactions: kronik
toliko tih rotax aprilija je protuklo da mi radilica s klipnjačama stoji na njuški već dobrih godinu dana, a mašinu sam u dvije godine kak imam djelove prodao ravno jednu i to za siću, samo da je maknem, ostalih 4-5 ću valjda otfurati na cios dok mi dopizdi :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: ODST
Ha eto ja sam onda potrefio baš jedinstveni primjerak :LOL:
ne velim da se ne dešava, ja uzeo prošli tjedan jednu koja je zružila na grobniku samo da potrošim tu jebenu radilicu :mrgreen: ali nije povezano s načinom eksploatacije, brojem kilometara pa čak ni (ne)redovitim mijenjanjem ulja
2 frenda imaju rsv-e s oko 100 i 140 tkm (ovaj drugi sigurno ima original mašinu) i oba još uvijek bez problema odrade bilo kakav oblik seoskog maltretiranja, obojica se doslovno trude zaklati te sirotice jer znaju da kod mene imaju što god im treba
 
  • Like
Reactions: infinity
ne velim da se ne dešava, ja uzeo prošli tjedan jednu koja je zružila na grobniku samo da potrošim tu jebenu radilicu :mrgreen: ali nije povezano s načinom eksploatacije, brojem kilometara pa čak ni (ne)redovitim mijenjanjem ulja
2 frenda imaju rsv-e s oko 100 i 140 tkm (ovaj drugi sigurno ima original mašinu) i oba još uvijek bez problema odrade bilo kakav oblik seoskog maltretiranja, obojica se doslovno trude zaklati te sirotice jer znaju da kod mene imaju što god im treba
E pa to kažem, i ja sam živio u uvjerenju te mašine su vječne, sve drugo će krepati ali mašina ne itd. Dok mi nije krepala. Pa kad sam krenuo zvati oglase ovaj prodao radilicu, onaj prodao radilicu, ovaj ima komplet mašinu al kucka... pa kome su prodali kad nikome ne odlazi :mrgreen: Na kraju našao komplet mašinu u dobrom stanju i gas dalje
 
kamo sreće da svaki mjesec nekome protuče, pa makar i meni, ali očito su protukle sve koje su mislile protuči :confused:
 
ne velim da se ne dešava, ja uzeo prošli tjedan jednu koja je zružila na grobniku samo da potrošim tu jebenu radilicu :mrgreen: ali nije povezano s načinom eksploatacije, brojem kilometara pa čak ni (ne)redovitim mijenjanjem ulja
2 frenda imaju rsv-e s oko 100 i 140 tkm (ovaj drugi sigurno ima original mašinu) i oba još uvijek bez problema odrade bilo kakav oblik seoskog maltretiranja, obojica se doslovno trude zaklati te sirotice jer znaju da kod mene imaju što god im treba
Jeli jedan od njih matek?
 
mi vozači aprilija volimo živjeti na rubu i nismo ćkyce da se bojimo pikica ko većina opasnih bajkera, dajte nam 10 booster doza mjesečno da se pikamo