kRRndija

Đe ste luzeri? Na bRRdu nikog osim mene i dobre stare hrvatske policije! Isao provjeriti jel sve ok. Nije. Smeća 3 šlepera! Odvratno. Ali cesta osim sto je hladna je ok.
 

Attachments

  • 20220320_151329.jpg
    20220320_151329.jpg
    2.5 MB · Views: 0
  • 20220320_151340.jpg
    20220320_151340.jpg
    4.6 MB · Views: 0
  • 20220320_151357.jpg
    20220320_151357.jpg
    4.8 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Feis123
Kad čovjek pomisli da nema ružnije, eto Mire na sportu 😂😂😂
btw moj je još na servisu, al eto mene za koji dan
 
  • Like
Reactions: go-go
Đe ste luzeri? Na bRRdu nikog osim mene i dobre stare hrvatske policije! Isao provjeriti jel sve ok. Nije. Smeća 3 šlepera! Odvratno. Ali cesta osim sto je hladna je ok.
to od pajdića iz Varaždina ducati?

kak te ni policija haltovala jer ne poštuješ Rvacki zakon vozeći sa nelegalnim kuceljima :)
 
Kad čovjek pomisli da nema ružnije, eto Mire na sportu 😂😂😂
btw moj je još na servisu, al eto mene za koji dan
Da je i ružan, al nije, đaba mu kad sam ja toliko zgodan, ne? Poreci, ako možeš! :cool::cool:

:mrgreen:
 
Last edited:
  • Love
Reactions: lili


Miro gdje si? Počelo je
Ja do sada bio svaki vikend gore, čak i subotom kad je vrijeme dozvoljavalo. Zadnji put policija cijelo vrijeme snimala jadne motoriste - turiste na izvoru. Đe su kad su kamikaze na (ne)djelu? Al takav je usud sirotinji... oni nagrabaju, a barabe se izvuku o_O

Al eto i ja sam nešto naučio, kraj izvoRRa dozvoljena bRRzina 50km/h, ja bio uvjeren 90! Makar, eto, osobno, nisam nikad prešao možda 75... :sneaky:
 
to od pajdića iz Varaždina ducati?

kak te ni policija haltovala jer ne poštuješ Rvacki zakon vozeći sa nelegalnim kuceljima :)
Jer vozim polako i po propisu. Je, bivši varaždinac. Nadam se da nećemo ventile skupljat po bRRdu.
 
Ducati 750S Sport: A budget, matt black, version without all the suspension adjustments and with a single front disc. Introduced in 2001, discontinued in 2002.

ne, ne kužim poantu posjedovanja ružnog socijalnog ducatija koji uz to nejde s mjesta, budi dasa i kupi pravog 😎
 
Ducati 750S Sport: A budget, matt black, version without all the suspension adjustments and with a single front disc. Introduced in 2001, discontinued in 2002.

ne, ne kužim poantu posjedovanja ružnog socijalnog ducatija koji uz to nejde s mjesta, budi dasa i kupi pravog 😎
:cool: :cool: :cool:
 
  • Like
Reactions: miro
Miro samo ti vozi ono što tebi odgovara. Publika nije uopće bitna. Čak ni mišljenje.
Ako slučajno zatreba skupljati ventile prvi sam na pomoći
 
  • Like
Reactions: miro
Miro samo ti vozi ono što tebi odgovara. Publika nije uopće bitna. Čak ni mišljenje.
Ako slučajno zatreba skupljati ventile prvi sam na pomoći
A gle, celebritiji su uvijek privlačili mase i poticali ih na komentare. Svatko od tih ljudi iz mase iznosi van ono što mu u srcu, to je tako, a ja sam se naučio nositi s pritiskom slave... ;)

Sale, za skupljanje ventila, fala ti ko bratu :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

:LOL::LOL::LOL: