FORUMSKO druženje za 20. rođendan

Malo je ostalo onih koji će se sjetit godišnjih FF (ForumFešti) koje su se igrale u Movie Pubu i Pit Stopu :mrgreen:

Dođem ako mi se datum ne poklopi sa godišnjim. (y)

Barem da upoznam Tomu3 😁
Bas se sad citajuci sjetio(ovdje sam na forumu od 2005. ..ddk,pa cuge rostilji i druzenje u Pit Stopu..ekipa sa foruma.Bas je bilo lijepo vrijeme.
Ne mogu se sjetit tocno ali bilo je u proljece i jesen jel tako?
 
Bas se sad citajuci sjetio(ovdje sam na forumu od 2005. ..ddk,pa cuge rostilji i druzenje u Pit Stopu..ekipa sa foruma.Bas je bilo lijepo vrijeme.
Ne mogu se sjetit tocno ali bilo je u proljece i jesen jel tako?
Meni je nekako najviše ostao u sjećanju edukativni program kad bi se spustili u podrum :mrgreen: :ROFLMAO: :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: Faber
Nisam jako dugo bio ali tada mi je bio super :p :mrgreen:
 
Godinama nisam tamo bio, čak se ne sjećam kad sam uopće bio zadnji put tako da stvarno ne znam kakva je situacija :unsure:
 
Ducati je tamo pa kad odem do njih svratimo na kavu. Meni je i u vrijeme vaših izlazaka to bila seljačija :mrgreen: a sada više nema ni ljudi. Jadno i tužno.
 
Ja bi štel videt sve te njuške uživo ,onda poslije komentirati kak su sve to fajn ljudi kad počnu pljuštati fotke po forumu.A ove prijašnje a la fešte nisu dorasle niti starim selskim zabavama tu mojemu kraju.A zbivalo se kak ti vu Zagrebu gradu.😎😂🍸🍹🍺🍻
 
i to je istina, s većinom ljudi koje sam upoznao van foruma sam prije upoznavanja imao neku prepirku, spominjanje majki, disibijodesprve i sl., naravno, van foruma smo popričali normalno i civilizirano i ostali u kontaktu
bojim se da bi sredju i dani bili iznimke, ali do tog momenta sigurno neće nikad doći jer internet warriori ne izlaze iz jazbine
 
  • Like
Reactions: kronik and SpoRRi