FORUMSKO druženje za 20. rođendan

Ja ne spominjem majke i tako to.
Samo vraćam istom mjerom, ali ti svoje neugodnosti nisi svjestan.
A ja nisam pedagog.
 
ja sam svoje neugodnosti itekako svjestan jer se trudim biti neugodan i nije to samo na društvenim mrežama, takav sam i u stvarnom životu

s obzirom koliko se kužiš u apsojebenolutno sve, od automobila i motora do politike i zdravstva, vjerojatno bez problema možeš biti i pedagog
 
Ako se dobro sjećam , 2001 ili 2002 ili 2003 ili 2004 postojao je MK Motori vezan uz ovaj forum..., i bio je organiziran moto susret ili čak 2 .....
Bilo je davno , ginko skleroza .. To su organizirali koliko se sjećam Kranjec i ekipa s Jarun wheelie ..
Za pijaču i /ili roštilj spreman
 
Bas cudno...:unsure: Svi zele nekog upoznati, ja bi ovog ja bi onog. A nitko se jos nije javio da zeli mene upoznati. :eek: Ajde brzo netko da mene upise da i ja mogu mirno spavati.... :mrgreen:
 
Bas cudno...:unsure: Svi zele nekog upoznati, ja bi ovog ja bi onog. A nitko se jos nije javio da zeli mene upoznati. :eek: Ajde brzo netko da mene upise da i ja mogu mirno spavati.... :mrgreen:
Evo, ja te želim upoznati, i kaj je najbolje true story... Tak i tak ću taj vikend potegnut na druzenje kad god i gdje god bilo, prema tome, znaš svoje obveze...
 
Evo, ja te želim upoznati, i kaj je najbolje true story... Tak i tak ću taj vikend potegnut na druzenje kad god i gdje god bilo, prema tome, znaš svoje obveze...
Ma ja sam se zezao :mrgreen: , ali bas mi drago da ima netko... :love: javim kako sam spavao...
Ali najvjerojatnije necu doci, tj. ovisi kada i gdje. Ako bude krajem 7 ili pocetkom 8 mjeseca, onda sigurno dolazim, inace nisam siguran....
 
  • Like
Reactions: buena vista
Najbolje da dodete svi do Splita pa ćemo do legendarne kante na Dubce. Eto...
...e jbg ako ti organiziraš morati ćemo se svi pelcovat 4 puta ako mislimo upast...🤣🤣
 
...e jbg ako ti organiziraš morati ćemo se svi pelcovat 4 puta ako mislimo upast...🤣🤣
Dobro je sad dok je omikron i proljece. Necu vam trazit zelenu putovnicu. I vec ste svi prebolili. Jedino ja nisam, ili mozda jesam ali asimptomatski. Vidi dana danas😎 pocelo je☀️🏖🏊🏻‍♀️🏍✊🏻
Eto… svi kraj kante👍🏻
 
  • Like
Reactions: toecutter
Kamiondžijo,ladni šniceli u Macoli 🤣
Bitno je da se taj dan napravi neki đir,inače mi je pun k... roštilja 10 m od kuće 🤣🤣
Ne bi tako bilo da si ga napravio kako treba. 😂 😂 😂

I meni je plan đir a ovo je cuga i malo druženja. Ako bude po planu, iz Rastoka ili Kbg nastavljamo skupa prema jugu.
 
  • Love
Reactions: cadjo
Ne bi tako bilo da si ga napravio kako treba. 😂 😂 😂

I meni je plan đir a ovo je cuga i malo druženja. Ako bude po planu, iz Rastoka ili Kbg nastavljamo skupa prema jugu.
Iz zagreba krecemo u koloni?hoce biti pratnje mupa?hoces imat ko prvi floriscentni prslucic?gdje ce biti stajanje za pisanje?za rakiju?za hranu?
 
Iz zagreba krecemo u koloni?hoce biti pratnje mupa?hoces imat ko prvi floriscentni prslucic?gdje ce biti stajanje za pisanje?za rakiju?za hranu?
Zaboravil si da treba netko i crne točke popisivat.:mrgreen: