22.04.-24.04.2022. - MotoGP: Grande Prémio Tissot de Portugal

Mada faka nikad se ne predaje 💪:mrgreen:

1650881101383.png
 
  • Haha
Reactions: igVG and pikacu79
Nego hocetel vratit Petruxa da vas vadi iz dreka il ste odustali i ove godine :mrgreen:
Dugo je prvenstvo ja se jos uvijek nadam da ce Pecco proradit jedino ga yebe unutarnja konkurencija, sve kuglashi :mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: igVG
Navodno da s Ducatia možeš past ako prebrzo uđeš u zavoj.
A ne znam, priča se. Evo
 
Brasnar mi nimalo nije drag al kad svaki nobody pocne srat i filozofirat odma sam ga zavolio :mrgreen:
Ne znam po cemu bi trebao biti kaznjen da se ovaj papak cudi zasto nije kaznjen :poop:

 
  • Like
Reactions: igVG and zagrepcan
Fabio ko nekad Lore, al dosadno. Ipak čestitke. Dobar je bio fajt iza njega. E Milleru, Milleru...... sjebo sebe i Mira jbg. Drago mi je za A Šparogu, a i za Žarka. A i za MMa koji nije pao nego je ipak skupio koji bod što će mu dobro doći za napredak u sljedećim trkama :mrgreen:. Jer, da se nije sjebo i spušio 2 trke, te da je na tim propuštenim trkama bio šesti ko na ovoj, sad bi bio među prvih 5 u poretku i imao bi manje bodova za loviti. Da ne velim da bi vjerovatnije bio plasiran i bolje od šestog mjesta. Obzirom na ostatak ekipe koji su malo na podiju , a malo među zadnjih 5-6 ispada da možeš postati prvak i ako na svakoj trci osvojiš šesto mjesto:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Moto2 koji rusvaj. Ful mi je žao kaj nisu rekli da se ide u box po motore sa kišnim gumama. Možda nebi toliki popadali. Ovako jbg. Neznam kaj bi reko. Najvažnije je ipak da nitko od vozača nije povrijeđen.
 
  • Like
Reactions: bolcic
Da je Pecco uzeo 4 utrke imo bi sad 100 bodova i bio bi prvi u poredku :p
Canet je slomio ruku i prst :poop:
 
Fabio ko nekad Lore, al dosadno. Ipak čestitke. Dobar je bio fajt iza njega. E Milleru, Milleru...... sjebo sebe i Mira jbg. Drago mi je za A Šparogu, a i za Žarka. A i za MMa koji nije pao nego je ipak skupio koji bod što će mu dobro doći za napredak u sljedećim trkama :mrgreen:. Jer, da se nije sjebo i spušio 2 trke, te da je na tim propuštenim trkama bio šesti ko na ovoj, sad bi bio među prvih 5 u poretku i imao bi manje bodova za loviti. Da ne velim da bi vjerovatnije bio plasiran i bolje od šestog mjesta. Obzirom na ostatak ekipe koji su malo na podiju , a malo među zadnjih 5-6 ispada da možeš postati prvak i ako na svakoj trci osvojiš šesto mjesto:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Moto2 koji rusvaj. Ful mi je žao kaj nisu rekli da se ide u box po motore sa kišnim gumama. Možda nebi toliki popadali. Ovako jbg. Neznam kaj bi reko. Najvažnije je ipak da nitko od vozača nije povrijeđen.

Bio bi on vise od 6. da nije divljao kao vepar.
Da je samo normalo vozio, bio bi 3./4. lakog srca.
I onda jos kada se Honda poslozi tokom godine...

Nazalost dobro kazes za ove padavicare.
Enea i Martin su me bas negativno iznenadili.
Pokazu zrelost, pa pocnu padati kao zrele kruske.
Peco isto glavinja.
 
Bio bi on vise od 6. da nije divljao kao vepar.
Da je samo normalo vozio, bio bi 3./4. lakog srca.
I onda jos kada se Honda poslozi tokom godine...

Nazalost dobro kazes za ove padavicare.
Enea i Martin su me bas negativno iznenadili.
Pokazu zrelost, pa pocnu padati kao zrele kruske.
Peco isto glavinja.
A možda je i do Ducatija.
Nepredvidljiv motor.
Recimo, suprotno od Yamahe, s kojom znaš na čemu si
 
Zao mi je Marqueza. U svim practice sessionima bio prvi dok nije pao na glavu. Mozda je i do toga sto je kisa stala.