Atestirao spuh na motoru :)

Jebate Alfa...pa ti misliš lokalno, a djeluješ globalno:mrgreen:
 
Pozz..na xj6n imam leo vince sa granama koji nije upisan u prometnu, ali jedini papir koji imam je ovaj (slika) ...jel to dovoljno? To je zapravo naljepnica a ne papir
 

Attachments

  • IMG_20220430_213930.jpg
    IMG_20220430_213930.jpg
    1.4 MB · Views: 0
Sad ti još treba certifikat proizvođača na kojem piše da su ti ti brojevi s auspuha za tvoj model i godinu proizvodnje.
 
  • Like
Reactions: tomo21
Tnx , citam malo temu i ajme toga se promjenilo od mog zadnjeg motora i 2009.godine

Naso sam ovdje certifikat,pod download

Pa cu sutra to isprintat i otic da vidim situaciju.na auspuhu su iste oznake kao i na onoj gore naljepnici
 
Ta naljepnica ti ne znači apsolutno ništa za tehnički. Kak i piše na njoj, služi samo da se nalijepi pokraj kontrolne pločice da se vidi da nije prčkano po homologacijskim brojevima. Zato su ti brojevi isti.
 
  • Like
Reactions: tomo21
Rijeseno brzinski.jucer popdne bio, jutros vec stigao mail da je rijeseno.skinio sa leo vince stranice certifikat i slike i predao sve skupa.
 
Koja je situacija s upisivanjem kratkog nosača tablice?

Uzeo sam s eBay-a neki koji je navodno u Njemačkoj potpuno legalan, dakle ima osvjetljenje tablice s E-brojem, žmigavci idu originalni itd. Doduše nikakva dokumentacija nije bila priložena. Je li potrebna?
 
Koja je situacija s upisivanjem kratkog nosača tablice?

Uzeo sam s eBay-a neki koji je navodno u Njemačkoj potpuno legalan, dakle ima osvjetljenje tablice s E-brojem, žmigavci idu originalni itd. Doduše nikakva dokumentacija nije bila priložena. Je li potrebna?
nije potrebna dokumentacija, ali svejedno se mora upisivati nosač, i žmigavci i osvijetljenje obavezno moraju imati "E" oznaku
 
Jesi probao upisati u tražilicu "nosač tablice"?
Ima barem 10 odgovora za to tvoje pitanje..

Da i našao neke kontradiktorne informacije, nadam se da je ovo dolje stvarno stanje:

Nosač kao nosač ne mora imati e oznaku, ne znam ni dal' ih uopće prave, dakle bitan je kut tablice, katadiopter, razmak između zmigavaca, osvjetljenje tablice
Ne mora biti homologiran nosac. Znaci zmigavci se upisuju ako nisu original i mora imati svjetlo za tablicu oni moraju imati E brojeve i nosac moze biti maksimalno 30 stupnjeva nagiba. I katadiopter naravno


nije potrebna dokumentacija, ali svejedno se mora upisivati nosač, i žmigavci i osvijetljenje obavezno moraju imati "E" oznaku

(y)

Po tome ne bi trebalo biti problema, ali vidjet ćemo. Kod nas je uvijek presudni faktor "na koga naletiš".
 
Da i našao neke kontradiktorne informacije, nadam se da je ovo dolje stvarno stanje:

Nosač kao nosač ne mora imati e oznaku, ne znam ni dal' ih uopće prave, dakle bitan je kut tablice, katadiopter, razmak između zmigavaca, osvjetljenje tablice
Ne mora biti homologiran nosac. Znaci zmigavci se upisuju ako nisu original i mora imati svjetlo za tablicu oni moraju imati E brojeve i nosac moze biti maksimalno 30 stupnjeva nagiba. I katadiopter naravno




(y)

Po tome ne bi trebalo biti problema, ali vidjet ćemo. Kod nas je uvijek presudni faktor "na koga naletiš".
 

Attachments

  • cvh tablica.pdf
    604.1 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79