Gorivo

Ma kaj kukate samo ? Jel' motori spadaju f luksuz ? Spadaju .Onda i gorivo mora biti skupo.šŸ˜ŽšŸ˜šŸ˜šŸ˜
 
to me opće ne jebe kaj u hayabusi sa 140 kuna benzina napravim jedva 120 kilometara.... da sam mislil Å”parati bi kupil kymco quanon 125....

al me jebe to kaj svaki dan radim 140 km na posao i s posla... a putni troŔak je isti otkad je dizel bio 8 kn...

recimo moj brat koji skuri 4 tanka godiŔnje i ide pjeŔke na posao njega boli kurac... može bit i 20 kuna....
 
to me opće ne jebe kaj u hayabusi sa 140 kuna benzina napravim jedva 120 kilometara.... da sam mislil Å”parati bi kupil kymco quanon 125....

al me jebe to kaj svaki dan radim 140 km na posao i s posla... a putni troŔak je isti otkad je dizel bio 8 kn...

recimo moj brat koji skuri 4 tanka godiŔnje i ide pjeŔke na posao njega boli kurac... može bit i 20 kuna....
Carpool? Nas se 4 vozi, svako vozi jednom ili 2 put tjedno, nes manje od 100km je put simo-tamo.
Tank mi skoro mjesec dana izdrzi.
 
Svima nam je razlicito.
Mene bi isto bolio kiki za cijenu dizela da mi je posao na par km od kuce.
Btw. Troskovi prijevoza uvijek isti.
 
A tko pusi svaki dan jednu kutiju, popusi dnevno 2,5 litre goriva...mjesečno 75 litara - za sad - ... ouuu, koliko KM... ima računice di god okreneŔ
 
  • Like
Reactions: Feis123
Carpool? Nas se 4 vozi, svako vozi jednom ili 2 put tjedno, nes manje od 100km je put simo-tamo.
Tank mi skoro mjesec dana izdrzi.
imam jednu žensku s kojom se vozim svako jedan dan kad možemo pa uŔparam cca 800-1000 km mjesečno... iako mi se ljepŔe samom voziti :)
a i sad kreću stari pa novi godiÅ”nji.... a na jesen ko zna možda odem s nindžom v nemačke vozit :)
ili si nađem posao bliže....
nisam bezveze 100 kkn vložil u večernju Ŕkolu infy
 
A tko pusi svaki dan jednu kutiju, popusi dnevno 2,5 litre goriva...mjesečno 75 litara - za sad - ... ouuu, koliko KM... ima računice di god okreneŔ
A tko nikad nije ni pio ni puÅ”io? ImaÅ” za njega neki savjet kako da uÅ”tedi? Ako jede manje i jeftiniju hranu ili prestane jesti isto će uÅ”tedjeti neku lovu :poop:.
 
ja ne pusim pa i dalje nemam prebijene. jedini nacin na koji ce nepusac ustedit je taj da zamisli da je pucas i da svaki dan na stranu stavi 34kn koliko je kutija
 
ja ne pusim pa i dalje nemam prebijene. jedini nacin na koji ce nepusac ustedit je taj da zamisli da je pucas i da svaki dan na stranu stavi 34kn koliko je kutija
Lipo na dijetu
Ja sad moran doli cca 8 kg u misec ipoā€¦..
Samo malo crnoga kruva i vodaā€¦..svaki drugi dan bjelanjakā€¦..
Nema vise cevape u Densijaā€¦..

btw auto rezervar misecnoā€¦.45 ltr staneā€¦..mozda i vise od misecno
Motor je cca 3 rezervara tjedno ako ne upadne Karlobag,Gospic,Imocki,Neumā€¦.24 ltr stane
Skuter rezervar svakih 6 miseciā€¦.15 ltr