Barba Borina priča .

Danas na Sibenskom mostu... kad ono Barba... ,dobar je... jos malo i bice ka novi-stari Barba... ,aa popicemo neki drugi put ...,danas je to bilo tako ...
 

Attachments

  • 20211023_124244.jpg
    20211023_124244.jpg
    3.2 MB · Views: 0
Dvi legende jedna do druge……
Barba pari mladi brat od Pafa
bahaa...vidicemo Barba i ja,neke vas kad dogurate do nasih godinica kako gurate... a mi ce-mo i dalje...
 
Dvi legende jedna do druge……
Barba pari mladi brat od Pafa
Seki,malo san uša use.:ROFLMAO::ROFLMAO:.Sa 96 san bija pa na 82 a sad san opet na 90.Tija bi ostat ode na 90 ,manje pušen i lakše zatvaran jaketu.:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Paf
bahaa...vidicemo Barba i ja,neke vas kad dogurate do nasih godinica kako gurate... a mi ce-mo i dalje...
Ma ko vodi računa o godinama.Ja ne vidin da starin samo ujutro kad se pogledan u ogledalo. Još čemo mi daleko jer nema odmora dok traje obnova.:D A bude li obnova bila ka ona u Zagrebu ,od potresa, odosmo mi daleko.:ROFLMAO::ROFLMAO::mrgreen:
 
Pozdrav Barbi,(y)
Stari ,napravija san ,do sad, više od 1000 km.Čin san vidija da stopalo ide gori doli to je bija znak da moran provat šaltat i ,naravno,sve je u redu. Bija san u Splitu u utorak ,po neke djelove za BMW.U nedilju je pa đir do Drniša ,Peručkog jezera ,Splita ,Primoštena i nazad.Noga otekne al mi ne smeta previše,Ionako radin cili dan.Danas je četvrta sedmica da ne upotrebljavan štake,i zaboravija san di su.:ROFLMAO::ROFLMAO: Fala ZOg.
 
Poz svima na Forumu.Opet ču počet pisat jer su mi se vratile u glavu neke stvari iz djetinjstva. (ja se još uvik osječan ka dite i uživan iako san več dida ).:ROFLMAO::mrgreen:
 
Poz svima na Forumu.Opet ču počet pisat jer su mi se vratile u glavu neke stvari iz djetinjstva. (ja se još uvik osječan ka dite i uživan iako san več dida ).:ROFLMAO::mrgreen:
Znači triba je udarac da rifreša memoriju. :mrgreen:
(y)
 
Seki,malo san uša use.:ROFLMAO::ROFLMAO:.Sa 96 san bija pa na 82 a sad san opet na 90.Tija bi ostat ode na 90 ,manje pušen i lakše zatvaran jaketu.:mrgreen:
Dobro je to
Triba drzat liniju
Sad smo tu negdi sa kiliman…..
Ocemo do Anite u nedilju
Nesto se mislin ako ne bude vrime bas neko ne cinit Karlobag nego samo do Starigrada pa posli do Zatona Obrovackog udrit degustacijun
 
A di je...nema ga odavna ...
 
a di je, pa Sretna Rodjendan Barba ako je i da si OK...
 
Alo Barba .... đe zapelo ? :)
Izgleda da se sve zaledilo nikako se ulogirat. Evo izgleda da radi a malo je falilo da ne stučen komp u papar.
 
Uvatija san malo vrimena pa da vidin kako se živi na forumu. Pozdrav svima i koristim priliku za poželit vam lipo vrime pogotovo subotom i nediljom.:(:mrgreen:
 
Počelo se opet vozit i na nogu baš i ne mislim puno.Malo otekne priko dana ali više ne boli.Ponekad malo požurim skoro da potrčim a onda mi se upali alarm u glavi da nebi pretjeriva.Važno da mogu radit cili dan da izađen iz financijske krize.Nisan radija nekoliko miseci i sve se to nakupilo ali polako vidin svitlo na kraju tunela .nadan se da nije svitlo of FAP-a.:ROFLMAO::LOL::ROFLMAO::LOL::mrgreen: