WSBK 2022

Mozes ti pisat kolko hoces kuna ili ojra ja opet ne kuzim, ja rjesavam svjetske probleme pandemije ratove globalne krize i te stvari nemam vremena za te shanerske stvari :mrgreen:
 
Sad se moraju udruzit da Pipi syebu :mrgreen:
Zajedno na dnu zajedno na vrhu :ROFLMAO:
 
  • Haha
Reactions: piljun
Evo isti video samo malo bolja kvaliteta, Toprak nije ni mm izvan staze znaci uprkos da se prekocio ostao je na stazi a pravila kazu da onaj iza treba da pazi ako se ne varam. Da je izasao van staze pa se vratio onda bi bila Toprakova greska :unsure:


 
  • Like
Reactions: bolcic
Evo isti video samo malo bolja kvaliteta, Toprak nije ni mm izvan staze znaci uprkos da se prekocio ostao je na stazi a pravila kazu da onaj iza treba da pazi ako se ne varam. Da je izasao van staze pa se vratio onda bi bila Toprakova greska :unsure:


Znači, odi je Pedrosa bija kriv?

 
Nije Rea rekao da je bio turčin van staze, nego da je otišao široko. Isto to je izjavio i talijan. U trenutku udara Rea je za pola motora ispred turčina i turčin se vraćao u trkaću liniju na kojoj je već bio englez. Eto ..to sam ja vidio 😄
 
  • Like
Reactions: Shepa
Ja sam 99 navijac nisam objektivan :mrgreen: a u to vrijeme Putko jos nije bio aktivan kao sada i vjerujem da ce on na kraju biti kriv :ROFLMAO:
 
Ja iz ovog samo vidim da je Rea uletio turcinu u liniju i pri tome kliznuo i pao sa motora ispred turca.

Turcu motor stoji normalno , a Rea je vec u padu
Screenshot_20220426-172636_Samsung Internet.jpg
 
Umenemi zemo mescini zavrsio sezonu a more bit i karijeru 😢
 
  • Sad
Reactions: bolcic
Sav se polomio a nije se jos skroz oporavio od prosle ozljede 😢
 
E jbg

Nego mislim da turcin grijesi u taktici na kvalifikacijama. Bolje bi mu bilo da malo otpusti gas jer ovako ovi dzukci dobiju sansu da se jos poboljsaju za utrku, a falabogu i nazalost imaju prostora za poboljsanja.
Valjda covjek ne zna drugacije nego tutta forza
Screenshot_20220521-000607_Samsung Internet.jpg
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi