Dan otvorenih vrata HONDA

Nedavno zvao hondu ruting u ri , pitao za cbra sto stoji 3,4 godine u izlogu . Kao on je na nekom popustu i kad sam pitao za dodatni popust , koji bi bio u skladu s godinama teta se naljutila na mene zato sto je vec spustena cjena 🤣🤣
 
  • Like
Reactions: Dene
Nedavno zvao hondu ruting u ri , pitao za cbra sto stoji 3,4 godine u izlogu . Kao on je na nekom popustu i kad sam pitao za dodatni popust , koji bi bio u skladu s godinama teta se naljutila na mene zato sto je vec spustena cjena 🤣🤣
Da,poznati su po popustima 🤣
Ali nisu oni jedini,evo ti Suzuki,od prošle godine po cijeni novog
Evo cijene novog
Screenshot_20220312_105236.png


A tako su većinom svi.
Ili ne daju popust ili daju mali
 
Last edited:
To ti misliš,nazovi pa pitaj koliko bi dali za taj od prošle godine,vidjet ćeš da nije baš tako
Znam iz prve ruke... Zvao sam za frenda kad je kupovao prije par mjeseci vstroma 650.... dobio je gratis kufer od 2000 kn , tako da je bas to sto sam rekao .
 
  • Like
Reactions: brmbo and Feis123
To je ono kad gledaš reviewse motora iz UK gdje ajd ok oni radi reviewa dobiju motor na više dana ili tjedana, ali uvijek pozivaju sve na test ride, neobavezni test ride.. Kod nas na pitanje dal moš vidjet motor uživo barem sjest na njega u salonu, ergonomija.. "Nađete neki na njuškalu ili po gradu pa vidite šta vas zanima"

Tj. ako Honda EU napravi webshop, uštedit će na plaći djelatnika u salonima i komotno ostaje samo servis. Nema nikakve razlike u usluzi što se nas tiče barem.
 
Znam iz prve ruke... Zvao sam za frenda kad je kupovao prije par mjeseci vstroma 650.... dobio je gratis kufer od 2000 kn , tako da je bas to sto sam rekao .
Gdje,u Ri?
Rekao sam ti za konkretan motor,nazovi pa ćeš vidjeti koliko ćeš popusta dobiti. Ja sam bio i pitao
 
Aprilia u salonu stara 7 god. 7% popusta.
Tražio sam 16% nije išlo. Zagreb

Aprilia novi model, nema u salonu izložen. Karlovac