Aprilia Tuono, topic gdje je grmljavina dobrodošla

IMG_20220601_122648.jpg
 
Ne znam koji vrag, ali nizbrdo, od Gornjeg Jelenja dole, 2 puta zagrebao nogar prelaskom preko rupa, u relativno velikom nagibu, jel ima još netko takvih situacija, sag nisam dugo mjerio, ali motor ne potone kad sjednem, amortizer radi dobro, 2 put je rusen na pod preko tog nogara, ako se i savio, savio se prema unutra, znači još teže bi trebao zapet, lanac je u kurcu ali ne bi smio utjecat toliko, iza je 180/55, koji vrag se događa ?!
20220606_165136.jpg
 
Žao mi je ali ipak moram reci da ti je do saga morat ces ponovit 😂😂
A morat cu i ja preko grane, to me Bog kažnjava jer to drugima savjetujem :mrgreen:
Vodim evidenciju imam album, ovo ti je još 50 eura dolje kad sjednemo... 😂
misliš 50€ više, sad se u kafani možeš hvalit i prodavat priču "znaš onog Canepu šta runda Grobnik, e pa išao on do Gornjeg Jelenja testirat sag i ja krenuo za njim, ok on vozi ali mi dopizdio i na hrv. Mulhollandu ga ja obišao po vanjskoj, jbg brz je, trebalo se nagnut i tako ti ja pobrusio nogar"
Do gume je. Uža i u nagibu si bliže podu.
Na taj motor, čini mi se ide 190/55?
Ide tvornički 180/55, 190/50, 190/55, ali ja kad sam ga kupio, čitao šta kažu drugi aprilijaši i svi rekli da se na 180/55 najljepše vozi pa se toga i ja ulovio ko pijan plota
ili je nogar od honde..
Nije još, još nemam dovoljno hrabroati za to svetogrđe
 
Ide tvornički 180/55, 190/50, 190/55, ali ja kad sam ga kupio, čitao šta kažu drugi aprilijaši i svi rekli da se na 180/55 najljepše vozi pa se toga i ja ulovio ko pijan plota
Gdje to piše? Neki službeni dokument za odnjeti u STP.
Meni je u prometnoj upisana samo 190/50, a doma već stoji 190/55. Mislim da su zajebali na STP kada je bivši vlasnik upisivao slovenske "šuplje" cijevi