handguard

snake123

Well-known member
Jel neko stavljao na naked motore handguard?
Vizualno mi super izgleda al me zanima ima li kakve negativne nuspojave?
i ako se stavlja onaj sa dva prihvata (na i u guvernal) mora se vaditi uteg volana pa dal i tu ima kakvog problema?
i.. na sto treba paziti kod odabira?
 
Jel neko stavljao na naked motore handguard?
Vizualno mi super izgleda al me zanima ima li kakve negativne nuspojave?
i ako se stavlja onaj sa dva prihvata (na i u guvernal) mora se vaditi uteg volana pa dal i tu ima kakvog problema?
i.. na sto treba paziti kod odabira?
pratim, razmisljam o istome zadnjih 5 dana...
 
  • Like
Reactions: snake123
ne treba skidati uteg, eventualnu dužu vidu (vijak,šaraf), barem sam ja tako bio stavio na pegasa, i znam da ekipa na shivera stavlja od dorsodura kau plug n play jer je drugi prihvat na retrovizoru.
mislim da možeš staviti bilo koji, bilo kako, mogli bi samo neki kablovi smetat ,ali i to se da lako pripasat.
 
Gledaj stavljat da ima spojler ili da je sirok pa da ima funkciju.
Koji motor imas?
 
Imao ja na Versysu. Bivsi vlasnik stavio radi grijanih rucki, iako ne kuzim povezanost. Sad nesto kontam na Bandita to da stavim kako bi gadno izgledalo :mrgreen:
 
Ja sam stavija na bivsi motor acerbis sa spojlerom i gumenu navlaku na rucice kocnice i kvacila. Kasnije sam navuka buzir jer sam lomija rucice i isto sluzi svrsi. Ugodnije je na zimskim uvjetima.
 
Bivsi vlasnik stavio radi grijanih rucki, iako ne kuzim povezanost.
malo sporije se hlade ak imaš handguard odnosno bez handguarda po zimi su grijane ručke zakurac barem na motociklima upitne vrednosti
 
malo sporije se hlade ak imaš handguard odnosno bez handguarda po zimi su grijane ručke zakurac barem na motociklima upitne vrednosti
Znaci sto skuplji motor to bolje griju rucke? Zanimljiva teorija :LOL:
 
Kakvi su to sa spojlerima? I koja je razlika(osim što jedna ima spojler😁)
 
Kakvi su to sa spojlerima? I koja je razlika(osim što jedna ima spojler😁)

Gledaj da su veci i bez rupa

Acerbis prodaje zasebno spojler ovaj crni dio
 

Attachments

  • Screenshot_20220705-225743_Chrome.jpg
    Screenshot_20220705-225743_Chrome.jpg
    195.1 KB · Views: 0
Prijašnji vlasnik je stavio na SV650 handguard od SW Motech. Ok izgleda. Zgodno dok je hladno i tijekom kiše, vozim skoro cijeli godinu, dok god je +. Odbija vjetar, ne hlade ti se ruke toliko, i kišu, možeš kod blaže kiše i suhih ruku dođi doma. Naravno na ljeti manje hladiš ruke u vjetru. Jednu stvar moraš brzo naučiti, odjebi sva druga mišljenja oko izgleda, ako je tebi dobro odjebi druge.
If it looks stupid but it works, it ain't stupid.
 
Znaci sto skuplji motor to bolje griju rucke? Zanimljiva teorija :LOL:

ne mogu reć da kod mene ne grije ali moraš stisnit ručke ko da držiš štihaču

voziš se na -5 čim otvoriš šaku za kvačilo i kočnicu gotovo

treba ti 10 kilometri da se opet zgrije

handguard tu malo pomaže
 
Trebao bi u nekom trenu poslikati, mogoa bi kasnij u toku dana. Link od ttboy-a pokazuje baš taj model od SW-Motech.