Gorivo

Al trebaš doći do vipa
u Moj Telekom aplikaciji možeš dobiti kod za preskočiti prvi rank u loyalty programu (ako si novi korisnik) ili za prebaciti se u prvi slijedeći ako si već postojeći. Ja sam bio na početku Gold statusa, naletio na to u Moj Telekom aplikaciji i dobio VIP koji traje godinu dana.

Ako se ne varam čak ne treba biti T-Mobile ili T-Com pretplatnik za to iskoristiti.
 
Općenito, nisam upoznat, al ja sam mojima doma dao da koriste moj Croatia barkod jer ne trošim tolko benzina godišnje.
Ideja da se napravi Ina kartica, shera barkod i brzo dođe do VIP statusa i svi na dobitku :D
 
Općenito, nisam upoznat, al ja sam mojima doma dao da koriste moj Croatia barkod jer ne trošim tolko benzina godišnje.
Ideja da se napravi Ina kartica, shera barkod i brzo dođe do VIP statusa i svi na dobitku :D
Ili kupiš par boca plina i još brže dođeš, ako trošiš.
Jedna boca 510 bodova.
 
Ili kupiš Ornel omekšivač... imaju/imali su po 30kn boca XXL pakiranje miris kojeg moje doma vole... dvije boce = 180 bodova🤣🤣
 
Kad je toliko pojeftinilo onda ću vratit kufer pozadi. Ako padne još kunu stavljan i ove na bandi.
 
Cijena litre eurosupera 95 će od sutra biti 12.03 kune. Litra dizela pala je ispod 13 kuna, na 12.89 kuna po litri. Plavi dizel je na 9.25 kuna po litri.
 
  • Like
Reactions: JosipS
Lijepo vrijeme Plominka i ostale destinacije se ne smiju propustit a u ponedeljak ce se vladi yebavat mater za cijene benzina 😁