Utrke ubrzanja

sharky969

Active member
Proteklog vikenda u Goričanu je tradicionalno održana još jedna utrka ubrzanja na 402 metra tj. 1/4 milje. Nisam to do sad još probal pa sam se uputil u subotu tamo umjesto na Marof.

Kolko god kužil teoretski da tu ima puno detalja i da svaka sitnica ima veze za taj najmanji djelić sekunde, tek kad staneš na semafor ti sjedne još bolje. Ludilo je stvar, ekipa je super i bil je to baš dobar dan! Evo i moj video, ne traje dugo, ali prepoznali budete detalje u kojima sam fulal i koje bi trebalo još ispeglati. Zadovoljan za prvi put i pun doživljaja. :giggle:

 
Vidis da je s druge strane R1 05... bmw to jede na pol gasa 😁
Je, samo na uvodnoj slici :p
Šalu na stranu, i od takve moš izgubit s lošim startom, provjereno tijekom treninga :D
Kad me dobila, u sljedećoj rundi sam pripazil, bilo je zanimljivo i protiv Hayabuse koja je krenula mrvicu bolje od mene, al mu se malo digel motor i uspel sam ga dobit, a s Duc V4 prva runda krenul sam mrvicu bolje od njega, al me dostigel, a druga ostavil ga na startu i ostal ispred. Ovo su listići, Duc je išel točno istu brzinu i skoro isto vrijeme.
 

Attachments

  • 20220718_073500.jpg
    20220718_073500.jpg
    1.5 MB · Views: 0
Nije to baš lak sport kako svi misle... dosta sam gledao ovu ekipu po americi, što amatere, što ozbiljne trkače, oni su to pristupom doveli do prave znanosti, ali u pozitivnom smislu... nema tu loše zašarafljene matice i kompromisnih popravaka...
 
Jel doc sudjelovao, koga vraga je sad slozio
Nije, al od ovih jakih bili Metalni, Majstorović, Nikšić, Franjević i Metzler (Austrijanac na BMW).

Neda mi uploadat slike jer su prevelike, ima ih još na fb stranici samogasnik.
 

Attachments

  • 20220716_115843.jpg
    20220716_115843.jpg
    7.3 MB · Views: 0
  • 20220716_105100.jpg
    20220716_105100.jpg
    7.2 MB · Views: 0