Yamaha MT-09 Tracer - generalna tema

Sutra na servis i rješavanje opoziva, jel ko’ bil na flashanju nove mape? Jel ide kaj bolje? 😅
😁
 
Još uvijek ne naginjem kobilama, a ni ne bolujem od kompleksa “premale kubikaže” 🤣
Ali kad dođem u tu fazu, GS ili multica, zna se 🥰
(ali ko drugi motor u garaži)
Ma di to……
Pa stalno u mehanicara
Ka i KTM
Samo Japanci…..
 
Ja sam to napravio na prvom servisu na 1000km tako da nisam primijetio nikakvu razliku 👍
Aha, ma ugl., prilikom kretanja daje si lagani gas, al u tom trenutku dodavanja gasa, ako si neodlucan na kumplungu, jednostavno se znal zagusit i krepat, nikad u vožnji problema, već kod pimplanja… 😝
 
Aha, ma ugl., prilikom kretanja daje si lagani gas, al u tom trenutku dodavanja gasa, ako si neodlucan na kumplungu, jednostavno se znal zagusit i krepat, nikad u vožnji problema, već kod pimplanja… 😝
Meni se uvijek gasi jer ne znam krenuti,tako da mi dođe na isto 🤣
,jbg da si mi bar prije rekao pa nebi obavio opoziv pa bi bar imao izgovor 🤣
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Ufaćen novi trejser, kutijetina za radar i nova televizija u boji vidljivi. Ali brate, ovaj auspuF...

o_O
 

Attachments

  • yamaha-tracer-9-gt-01.jpg
    yamaha-tracer-9-gt-01.jpg
    49.4 KB · Views: 0
  • yamaha-tracer-9-gt-02.jpg
    yamaha-tracer-9-gt-02.jpg
    42.1 KB · Views: 0
Ufaćen novi trejser, kutijetina za radar i nova televizija u boji vidljivi. Ali brate, ovaj auspuF...

o_O

Jebale ih vise norme… Na kraju ces kupovati auspuh sa katalizatorom, a ostatak motora ce se pikati kao dodatna oprema…

A sto se Tracera tice, ne znam sta cekaju sa Tracerom 10 ? To bi bila bomba od motora !
 
  • Like
Reactions: Nero
Jebale ih vise norme… Na kraju ces kupovati auspuh sa katalizatorom, a ostatak motora ce se pikati kao dodatna oprema…

A sto se Tracera tice, ne znam sta cekaju sa Tracerom 10 ? To bi bila bomba od motora !
Mislim da se puno više prašine diže oko tenere 900 trenutno.