Dobre prilike u oglasima

Da vlasnik nije imo kategoriju i da je vozio motor samo kvartovski do birtije radio bi viơe od 1500km godiơnje? Pa to je praktički jedan poơteni đir godiơnje po obali daj me nemoj zaebavat, svi kupe jurilice da ih samo gledaju u dvoriơtu i onda prodaju radi ne koriơtenja. Mora imat triput viơe km, al dobro, ako stvarno i izgleda kao da ima 15tkm kupiơ ga pa se tjeơiơ da si imo peh kad ti pukne sajla, kad malo slini i tako.
U zadnjih mjesec dana ĆĄto sam traĆŸio motor sa frendom, 9/10 su imali upitnu kilometraĆŸu od 2008-2016 godiĆĄta.
 
To ti je motor bio od majstorkawa s foruma ak se ne varam

Cak je i oglas prepisal

bila je i slika na forumu sa onom duugačkom zadnjom vilicom..i peharima..ili je to bilo na ovoj novijoj desetki..ne znam viơe..
ja bio nabacio neku poơalicu, pa se majstor uvredio..da svatko ima svoj đir..
 
je on je drag racer ..kolko znam sa svim desetkama je vozio ubrzanje...... e sad kaj je po tom motoru bilo il nije bilo neznam... moĆŸda najbolje njega pitati..

nebreơ ti najti nevinog motora starog 10-20 godina... ( osim mene ja uvjek kupujem samo nevine koje starci i časne voze )
 

Attachments

  • 34.jpg
    34.jpg
    225.7 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: elektricar86
Da vlasnik nije imo kategoriju i da je vozio motor samo kvartovski do birtije radio bi viơe od 1500km godiơnje? Pa to je praktički jedan poơteni đir godiơnje po obali daj me nemoj zaebavat, svi kupe jurilice da ih samo gledaju u dvoriơtu i onda prodaju radi ne koriơtenja. Mora imat triput viơe km, al dobro, ako stvarno i izgleda kao da ima 15tkm kupiơ ga pa se tjeơiơ da si imo peh kad ti pukne sajla, kad malo slini i tako.
U zadnjih mjesec dana ĆĄto sam traĆŸio motor sa frendom, 9/10 su imali upitnu kilometraĆŸu od 2008-2016 godiĆĄta.

a gle, ja sam jedan od tih. ja sam u 3 godine napravio 6400km. zivim sa curom a motor je kod mojih u garazi. ne zelim motor pustat po ulici. idem sa namjerom da napravim dir pa pomazem svojima oko kuce, kosnja, drva...uvijek nesto. a vikend ako ulovim neki dir ujutro, popodne more i ronjenje
 
a gle, ja sam jedan od tih. ja sam u 3 godine napravio 6400km. zivim sa curom a motor je kod mojih u garazi. ne zelim motor pustat po ulici. idem sa namjerom da napravim dir pa pomazem svojima oko kuce, kosnja, drva...uvijek nesto. a vikend ako ulovim neki dir ujutro, popodne more i ronjenje
Ima ih, ali u malom broju. Evo kod mene je ove godine skroz slabo, non stop sam na skuteru jer sam u gradu, a vikend ako uspijem ulovit jednom u mjesec dana da napravim djir od 1000km. Da ne spominjem kako nitko nema servisnu, zeleni papir od tehnickog itd. Drzim sve uvijek u kutiji od kad kupim motor i kad prodajem dajem sve drugom kupcu i to je to, cemu trganje listova u servisnoj? Nikad teze procjenit koliko stvarno ima km kao sad
 
  • Like
Reactions: Zek@n
Bando,kupujem jetski.

Do 11k eura cca, more i 10 😁, znaci seadoo 215 230 gtr, ili yamaha 1800 vxr,iznad 2016. Godista.
To je to cca.

Hvala!

Btw. Ne hvalim se 😁 , nego ako netko nesto zna,kakvu priliku, neka javi. 😉


Hahaha čestitam na kupnji.
Za te novce si mogao imati i motor i jet hahahaha
Da si pogledao moje oglase u njuĆĄki
 
Hahaha čestitam na kupnji.
Za te novce si mogao imati i motor i jet hahahaha
Da si pogledao moje oglase u njuĆĄki
👍
Jet mi nebi bio po gustu, jbga. 🙂

Bmw je bomba, ali su mi gusti skrenuli prema seadoo. 👍

Sad vise nema love za motor te klase. 😁
 
Da vlasnik nije imo kategoriju i da je vozio motor samo kvartovski do birtije radio bi viơe od 1500km godiơnje? Pa to je praktički jedan poơteni đir godiơnje po obali daj me nemoj zaebavat, svi kupe jurilice da ih samo gledaju u dvoriơtu i onda prodaju radi ne koriơtenja. Mora imat triput viơe km, al dobro, ako stvarno i izgleda kao da ima 15tkm kupiơ ga pa se tjeơiơ da si imo peh kad ti pukne sajla, kad malo slini i tako.
U zadnjih mjesec dana ĆĄto sam traĆŸio motor sa frendom, 9/10 su imali upitnu kilometraĆŸu od 2008-2016 godiĆĄta.
Moj 13 tkm u 11 mjeseci, i opet nije dobro. :rolleyes:
Skidati kilometre ili ne, pitanje je sad...
 
  • Haha
Reactions: zrakoplovac
Moj 13 tkm u 11 mjeseci, i opet nije dobro. :rolleyes:
Skidati kilometre ili ne, pitanje je sad...
I kako napravit onda neki review da vidiĆĄ stvarno ĆĄto se i kada troĆĄi/mijenja na 100,200tkm? Svi rade neke polugeneralke, promjene pol motora na 40tkm, a prvi vlasnici sa 60,80tkm nikad niĆĄta, eventualno ventile poĆĄtelaju.
Jedino sam uspio tako skuter testirat do 40 000km da ga upoznam od-do, i to je bila jednom zamjena vodene pumpe i karika na 40tkm (2T 50ccm 2003god.)
I na piaggio 4T 250ccm obavezno nakon 10god strune brtva vode jer je metalna i treba se zamjenit
 
192ks pa toliko ks nebi izbacio niti od gogo rejsera 10-tka kad bi se mapirala,a ne ta njegova.đŸ€Ł
to kad mi je taj tip sto prodaje tu desetku na rejsu rekao uzivo koliko ima ks ta njegova 10-tka,umro sam od smijeha,ta kad se mapira neizbaci 192 na kotacu.

ugl okej motoric za nekih 6000eurica.😁👍

e upravo to, za 6000 bi se dalo, da je tako odmah :mrgreen:
 
Kako rade index oglasi???? Ne mogu namjestit da vidim samo oglase za z750 ili tmax...prije bi samo upisao u trazilicu i sve bi izbacilo đŸ€”