OPET MI JE UKRADEN MOTOR - PRONAĐEN!!!

Meni je jednom davno ukraden Tomos bt50..Tada je to bio motor🙂...Našao sam apn-ca s mojom mašinom i obilježenim felgama..Dobio sam dojavu da je to neka ekipa iz prigradskog naselja Šine..Odnio sam apn-a doma i javio toj ekipi da se nađemo..Došlo njih 4 frajera, a s moje strane 5-6 luđaka( Brekalo, Žo, No, pokojni Bora Šantić...)...Ovi se razbježali a ostao mrski tat😄...
Dogovoreno da mi za dva dana donese keš koliko je koštao novi bt50 i da zadržim stare djelove..
Tako i bi..Bez uplitanja policije, jer ne bi dobio ništa na kraju..
Ali ništa mi nije moglo nadoknaditi 3 mjeseca nerviranja...Odvratno iskustvo..
Stariji ili mladi Brekalo
 
Meni je jednom davno ukraden Tomos bt50..Tada je to bio motor🙂...Našao sam apn-ca s mojom mašinom i obilježenim felgama..Dobio sam dojavu da je to neka ekipa iz prigradskog naselja Šine..Odnio sam apn-a doma i javio toj ekipi da se nađemo..Došlo njih 4 frajera, a s moje strane 5-6 luđaka( Brekalo, Žo, No, pokojni Bora Šantić...)...Ovi se razbježali a ostao mrski tat😄...
Dogovoreno da mi za dva dana donese keš koliko je koštao novi bt50 i da zadržim stare djelove..
Tako i bi..Bez uplitanja policije, jer ne bi dobio ništa na kraju..
Ali ništa mi nije moglo nadoknaditi 3 mjeseca nerviranja...Odvratno iskustvo..
Ja i prika sa bt ima. Ja st on zg. Ja ga kupija prije dan dva. Parkirali jedan do drugog. I kako san ga tek uzeja, zaveza lanecn kolo. Vracamo se mi moj bt tu nejgovog nema. nikad ga nije naslo. Doduse je na otoku bilo, pa mislis naletit ce. Al kako je lito, dok smo mi dosli do njih nakon par h. Moga je vec na kopnu bit.
 
Nego...jel ima ko za predložiti nekakav solidan alarm s gps trackerom :mrgreen:
Ozbiljno pitam
Prodaj ti motor dok jos nije kasno.
Batali alarme i ostalo...
 
  • Haha
Reactions: prpa
Bravo Bobe, kako je strucno rijesio lopova, i ja mislim da Musashi zasluzuje novi nick: Vagabundov sin!:mrgreen:
Lako je bilo u onoj državi tako riješiti lopova..To je bilo mislim, 1989.godine...Sad bi te lopov još tužio☹️
 
  • Like
Reactions: prpa
Je, a posebno kad je biza sa Skalica pa oboria svjetski rekord na 100 metara😅😅 pa zva pokojnog Pepu u pomoc
Pusti ti..Breki je bija faca u gradu...Nije sad to bitno..Stara vrimena..
 

:)..Bija je on svojedobno heben lik...
Ovo je stariji Brekalo. Lik se tukaa sa svima. Cak je isa na cikatica. Mladi je ka propuva tako ljudi govore, samo lik pustijaa bradu ima 20+ g i neurednu. Ne mislim da je prpouva nego ne jebe vise nista. Obojicu poznajem vrlo dobro. A sa mladim sam generacija. Od brata je dobija bahatost( sta nije lose). Prvi nas susret je bija tuca. Jer ka sta ja novi iman dolzit igrat balun kad on igra. Cca 14 g. Mulci Kasnije ok frendovi. A stariji je mudas teski. Samo je ispa redikul sa don mateom pa se drugo zaboravi. Starci njemacka lova i luda/glupa glava

Mladeg nisan vidija ima 10 g. A starijeg tu i tamo i samo zdravo zdravo
 
don mateo faca? a ok. kako kome.
kad ga je neko uspija uvjerit da dobro piva i izmust mu novce, i nije neka faca. više klaun i budalaš u tom smislu...kad je dozvolija to.
meni neće sigurno niko reć da lipo pivan i da bi moga na ST festiva, jer neman novce koje je on tada ima... ma da pivan i ki i slavuj.
svaka čast čoviku, zbilja ga zna cili St ovi malo stariji, al sad faca... al aj faca je, lipuškast je aj.
 
don mateo faca? a ok. kako kome.
kad ga je neko uspija uvjerit da dobro piva i izmust mu novce, i nije neka faca. više klaun i budalaš u tom smislu...kad je dozvolija to.
meni neće sigurno niko reć da lipo pivan i da bi moga na ST festiva, jer neman novce koje je on tada ima... ma da pivan i ki i slavuj.
svaka čast čoviku, zbilja ga zna cili St ovi malo stariji, al sad faca... al aj faca je, lipuškast je aj.
O cemu ti. Faca= lipuskast. Ahahhaahahah
 
meni neće sigurno niko reć da lipo pivan i da bi moga na ST festiva, jer neman novce koje je on tada ima... ma da pivan i ki i slavuj.
imas sta na jutubu, da usporedimo? :mrgreen:
 
Ovo je stariji Brekalo. Lik se tukaa sa svima. Cak je isa na cikatica. Mladi je ka propuva tako ljudi govore, samo lik pustijaa bradu ima 20+ g i neurednu. Ne mislim da je prpouva nego ne jebe vise nista. Obojicu poznajem vrlo dobro. A sa mladim sam generacija. Od brata je dobija bahatost( sta nije lose). Prvi nas susret je bija tuca. Jer ka sta ja novi iman dolzit igrat balun kad on igra. Cca 14 g. Mulci Kasnije ok frendovi. A stariji je mudas teski. Samo je ispa redikul sa don mateom pa se drugo zaboravi. Starci njemacka lova i luda/glupa glava

Mladeg nisan vidija ima 10 g. A starijeg tu i tamo i samo zdravo zdravo

Matu znam isto negdi od 12-te godine i onda je stvarno lipo piva. Je, glumia je baju, napuvan i tia bi se tuc bezveze.. ali kad bi ga pita, zapiva bi ti o sole mio, i bilo mu je drago vidit da se to nama svidja. Posli sam izgubia kontakt. Covik sigurno nije prosjek, ima svoju originalnu pricu i meni je to "faca". Definitivno nije lišina ka vecina.
 
Ja se samo sjećam da je negdje bila fotka (vjv auto klub) tog Don Matea i njegovog bijelog rolls royce-a. Nisam nikad čuo kako pjeva 😁