Aprilia SL 750 Shiver

u međuubrzanju možda i je, ali ako kreneš od 0 i držiš motore stalno u crvenom neće bit brži jer mu fali KS, ali kad se voziš na srednjim okretajim, daš gasa, onda ide lipše od ovih koji su mrtvi do 9000 okretaja
 
  • Like
Reactions: Dene
Jesi probao stati s nekim? Mi smo baš stali, Fazer, Bandit i Shiver
Da,probao sam sa banditom i sa fazerom a sa hornetom sam probao u vožnji od nekih 50 pa do 150 i sve je to tu negdje ali shiver je puno bolji kada se voziš npr. polako u šestoj na 100 i trebaš prestići par auta onako između auto s druge strane,jedan po jedan, shiver to odradi bez problema u šestoj dok se na ostalima treba dosta šaltati. Inače,ja bi od svega toga najrađe uzeo Horneta ali onog do 2007 ili onoga poslje mislim 2013,onaj od 2007 je ružan
 
A jbmu, to je bilo davne 2010 i znam da je to bilo najveće razočaranje meni u tom trenutku.

Fazer i hornet su bili rakete u odnosu na Shivera, a Bandit ''samo'' brži po ravnom. Shivera je trebalo manje tjerati u okretaje, te se puno bolje vozio.
Ja sam ga imao dvije godine,onoga 2009g i jako se lijepo vozio. Shiver ima glupi zvuk na velikim okretajima dok se Japanci čuju jako dobro i sigurno i to daje drugačiji osjećaj.
Ne znam,ali meni nikad niti jedan od navedenih nije pobjegao na ubrzanju
 
Par brzinskih
 

Attachments

  • IMG_20220720_164622.jpg
    IMG_20220720_164622.jpg
    4.1 MB · Views: 0
  • IMG_20220720_164634.jpg
    IMG_20220720_164634.jpg
    2.1 MB · Views: 0
Jos neznam bas najbolje stavljat slike pa mozda bude i duplih 😝
 

Attachments

  • IMG_20220720_164627.jpg
    IMG_20220720_164627.jpg
    3.3 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: ODST
Da se pohvalim..... Kupljen Shiver slike stizu uskoro 😁
Čestitke na kupnji i puno sretnih kilometara...odličan bajk za malo novaca...Iako sam ljubitelj japanaca i četverocilindraša uvijek bih prije uzeo shivera pored fazera ili horneta, ne znam možda sam nostalgičan prema svom bivšem shiveru...:mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Octane
Čestitke na kupnji i puno sretnih kilometara...odličan bajk za malo novaca...Iako sam ljubitelj japanaca i četverocilindraša uvijek bih prije uzeo shivera pored fazera ili horneta, ne znam možda sam nostalgičan prema svom bivšem shiveru...:mrgreen:
Hvala,tako nekako je i bila dilema izmedju horneta i shivera ali shiver je ipak prevagnuo (ima ono nesto).... Zasad me svakom voznjom iznova odusevi 😁
 
Hvala,tako nekako je i bila dilema izmedju horneta i shivera ali shiver je ipak prevagnuo (ima ono nesto).... Zasad me svakom voznjom iznova odusevi 😁
Valjda ćemo se sresti negdje u Ri pa da ga vidim u živo,imao sam ga i ja pa me puca neka nostalgija 😁
 
  • Like
Reactions: Octane
Jel netko upoznat sa problemom nogare na shiveru? Znaci kad se stane nogara je tocno ispod fuzastera(nosaca noge ili kako se zove strucno) i onda je malo problem zakacit stopalom tj otvorit kad se parkiras. Jel mozda postoji kakvo aftermarket rijesenje ili jednostavno to tako mora biti?
 
Aprilijasi posto svaki shiver ima problema sa grijanjem od strane ispusnih grana,dosao sam na ideju doduse mozda glupu ali ne skodi pitati,znaci je li bi se mozda nesto dobilo po pitanju smanjenja topline kada bi cijevi iznad kata pa sve do topova omotao u termo izolacijsku traku?? Doduse nebi bilo bas estetski najsretnije ali ako bi manje grijalo......
 
Aprilijasi posto svaki shiver ima problema sa grijanjem od strane ispusnih grana,dosao sam na ideju doduse mozda glupu ali ne skodi pitati,znaci je li bi se mozda nesto dobilo po pitanju smanjenja topline kada bi cijevi iznad kata pa sve do topova omotao u termo izolacijsku traku?? Doduse nebi bilo bas estetski najsretnije ali ako bi manje grijalo......
Skini katalizator, stavi ravnu cjevčinu i manje će grijati.
 
  • Like
Reactions: MA-Zvone and Octane