Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Samo da van tata da neke smjernice

Rukavica tekstil/koza-Dainese
Jaketa koza- Dainese
Jaketa goretex-Dainese/Rukka
Gace koza-Dainese
Gace goretex-Dainese/Rukka
Cipele-Dainese
Cizme-Daytona
😎😂
jaketa kozna Dainese Charger
gace koze Dainese Pony c2
postoli su i Alpinestars dobri s obzirom da do pred mj dana nisam imao ni potkapu za motor :rolleyes:
 
jaketa kozna Dainese Charger
gace koze Dainese Pony c2
postoli su i Alpinestars dobri s obzirom da do pred mj dana nisam imao ni potkapu za motor :rolleyes:
Cizme samo Daytona
Ostalo ili Rukka ili Dainese
Nema dalje🤪😂😎
 
Uzeo dana nove litnje rukavice - Revit. Baš me zanima koliko će trajat.
 
Piše iznutra PWR shield, valjda je to model. A za pravi test će pričekat sljedeči vikend. Trebali smo ovaj u Imotski pa dan iza po Bosni, ali je prognoza loša...... a na dnevnoj bazi sam na skuteru

Zimske imam Racer Aerial (Austrija) već niz godina, probane i po kiši i na minus 2, jako zadovoljan i još uvik izgledaju odlično.
:giggle:
 
Tražim novu jaknu da zamjenim Sand 2.
I ima svašta nešto.
Jedino što sam primjetio je da Sand 4 H2O ima protektore po novom standardu AA, dok Dainese, Held, i još par proizvođača ili imaju stare ili nove B klase.
Info radi AAA je najveća zaštita.

Evo samo toliko, da podjelim info.
 
Tražim novu jaknu da zamjenim Sand 2.
I ima svašta nešto.
Jedino što sam primjetio je da Sand 4 H2O ima protektore po novom standardu AA, dok Dainese, Held, i još par proizvođača ili imaju stare ili nove B klase.
Info radi AAA je najveća zaštita.

Evo samo toliko, da podjelim info.

Pogledaj Dainese Sport Master
Level 2 su protektori, a jakna “A”. Goretex laminiran sa vanjske strane, koza na udarnim zonama (ramena, lakat, koljena), ventilacije direkt na tijelo.
Neko je ranije stavio link jer je bila dobra akcija, iskoristio sam priliku i kupio komplet jakna/hlace.
Nisam jos vozio u njima, cekam da malo zahladni, ali je izrada i fit vrh vrhova

Na fc-moto jos traje akcija, samo je sareno sa velicinama, pa vidi ima li tvojih brojeva

 
Last edited:
Pogledaj Dainese Sport Master
Level 2 su protektori, a jakna “A”. Goretex laminiran sa vanjske strane, koza na udarnim zonama (ramena, lakat, koljena), ventilacije direkt na tijelo.
Neko je ranije stavio link jer je bila dobra akcija, iskoristio sam priliku i kupio komplet jakna/hlace.
Nisam jos vozio u njima, cekam da malo zahladni, ali je izrada i fit vrh vrhova

Na fc-moto jos traje akcija, samo je sareno sa velicinama, pa vidi ima li tvojih brojeva

Dobra ponuda!!
 
Pogledaj Dainese Sport Master
Level 2 su protektori, a jakna “A”. Goretex laminiran sa vanjske strane, koza na udarnim zonama (ramena, lakat, koljena), ventilacije direkt na tijelo.
Neko je ranije stavio link jer je bila dobra akcija, iskoristio sam priliku i kupio komplet jakna/hlace.
Nisam jos vozio u njima, cekam da malo zahladni, ali je izrada i fit vrh vrhova

Na fc-moto jos traje akcija, samo je sareno sa velicinama, pa vidi ima li tvojih brojeva

 
Moram kupiti nove čizme. Zanima me neki sportski ( ne full sportski je se većinom vozim po cesti) model. Do sad sam imao Sidi i bile su odlične međutim morao sam ih nosti 3 puta na proširivanje prednjeg djela. Po vašem iskustvu koja je dobra firma ali da ima širi kalup stopala?