R.I.P Turčin - Varaždin

Status
Not open for further replies.
Ako sam dobro vidio riječ je od bmw s1000 i taj motor stoji na profilnoj poginuloga a roditelji imaju para pa su valjda ga počastili a ako je tako to nikako ne opravdavam jer znamo kakva je to zvijer od motora za nekoga od 25 godina i mislim da je vozio puno više od 100 km/h i sto puta prošao tu bez posljedica ali jedan put nahebes.
 
  • Haha
Reactions: DamirK
Ako sam dobro vidio riječ je od bmw s1000 i taj motor stoji na profilnoj poginuloga a roditelji imaju para pa su valjda ga počastili a ako je tako to nikako ne opravdavam jer znamo kakva je to zvijer od motora za nekoga od 25 godina i mislim da je vozio puno više od 100 km/h i sto puta prošao tu bez posljedica ali jedan put nahebes.
Eto vidiš.. zbog takvih komentara nema (u načelu) komentiranja u RIP temi.. Kao prvo: Dal itko ko ovdje piše R.I.P. misli da poginuli čitaju s neba i lakše im je? Da imaju karticu na koju skupljaju poene pa bude im bolje? Jedino tko ovo može ovdje kad-tad vidjeti su prijatelji od poginulih i OBITELJ.. Kak možeš tak nešto prosrat i ostat živ..
On topic: Ne mislim više tu pisat jer mi je mučno (PS: Mate trebali bi neku sveopću raspravu o tome u Birtiji), jedan detalj mi je upao u oko na više članaka (makar su danas svi prepisivači) a to je da osoba uopće nije stala na STOP nego se direktno ubacila na glavnu cestu a tu mislim da ti tečaj sigurne vožnje, ABS, odlazak nedeljom na misu ne pomogne..
 
Kad si zadnji put stao na stop a da nisi morao? Mozes ti stajat na stopu tri sata i onda se ukljucit i nista ti to nece vrijedit kad ti netko dođe sa 200+...ljudi na ogranicenju od 60kmh voze 200+ jer vide ravnicu...sta stvarno netko ne kuzi da je tih 60 iz razloga jer su ukljucenja iz sporednih cesta, pumpe i svasta nesto...
 
...to je opasno mjesto,uvijek pazim,prosle godine,negdje u ovo vrijeme smo naletili na pokupljenog motoristu,srecom prezivio je cuo sam kasnije...
Sjecam se toga, nije lijepo izgledalo…
ugl., jako opasna dionica zbog tih križanja (pogotovo ono zadnje prije brijega full nepregledno ko izlazi od tam), a asfalt ko na pisti, jednostavno je lijepo doć i s ove i s one strane, ko ne zna, zajebe se taj čas…
 
Last edited:
Ako sam dobro vidio riječ je od bmw s1000 i taj motor stoji na profilnoj poginuloga a roditelji imaju para pa su valjda ga počastili a ako je tako to nikako ne opravdavam jer znamo kakva je to zvijer od motora za nekoga od 25 godina i mislim da je vozio puno više od 100 km/h i sto puta prošao tu bez posljedica ali jedan put nahebes.
Prvi put komentiram rip temu, ali moram. Najgori su mi zadrti komentari isfrustriranih likova sa Vstromom na bilo koji skuplji/noviji motor/auto; sigurno ima para, ima s1000rr, starci mu kupili. Kad starci kupe, onda se podrazumijeva da se vozi 3x od ograničenja ili ? Ne, nije mi tata kupia motor.
Ne znam dečka, niti vožnju, ni familiju, ali ništa od toga nije bitno sad, ali neka ti komentiraš nekog/nečiji život bez imalo činjenica.

Kad pijani lik u novom Peugeotu 508 napravi sranje, nema teksta, a kad je u BMW-u iz 1992. onda je sin poznatog odvjetnika itd.
Zbog toga smo generalno za sebe najgori.
 
Eto vidiš.. zbog takvih komentara nema (u načelu) komentiranja u RIP temi.. Kao prvo: Dal itko ko ovdje piše R.I.P. misli da poginuli čitaju s neba i lakše im je? Da imaju karticu na koju skupljaju poene pa bude im bolje? Jedino tko ovo može ovdje kad-tad vidjeti su prijatelji od poginulih i OBITELJ.. Kak možeš tak nešto prosrat i ostat živ..
On topic: Ne mislim više tu pisat jer mi je mučno (PS: Mate trebali bi neku sveopću raspravu o tome u Birtiji), jedan detalj mi je upao u oko na više članaka (makar su danas svi prepisivači) a to je da osoba uopće nije stala na STOP nego se direktno ubacila na glavnu cestu a tu mislim da ti tečaj sigurne vožnje, ABS, odlazak nedeljom na misu ne pomogne..


Sada shvacas zasto sam u nacelu protiv?
 
  • Like
Reactions: bebeli
Ovdje se ne smije komentirati, a na samoubojstvo bage jasete sa posprdicama.

Licemjeri.

To je na dusu onih koji komentiraju (pa tako i moju, iako, ne nalazim se medju prozvanima u slucaju Bage, svakako se nisam sprdao, pa barem zato) (y)
 
  • Like
Reactions: enduro and limun
možda zabraniti skretanje lijevo iz te sporedne na 4 tračnu cestu...al opet šta dobit...vozit uru vrimena za vratit se nazad... možda semafor stavit ako ima dosta udesa... ovako izgleda dosta opasno, okuka, 4 trake, nizbrdica...i onda ta nesretna sporedna...
 
Status
Not open for further replies.