Sve se manje i manje vozimo – statistika vani i kod nas

Procjenjujem da ih je oko 60ak tisuća a točan podatak mislim da nije statistički dostupan.
 
U 2 ipo godine 16 iljada
Em lock down em me nema doma 2/3 godine deboto……..
 
Registriranih motocikala (bez mopedića) je oko 79.000 a neki imaju po dva ili više motora
 
Nedavno na jednom moto susretu pita me supruga da li sam skužio jedno prosjedog tipa sa istom takvom bradom vezano za nešto sada nebitno, nakon što sam se počeo smijati skužila je da ih je 30-tak takvih u trenutnom vidnom polju. 😄
 
Daleko od pobjedika. Poznam ja nekolicinu koji deru više od mene. Zvonko sa Guzzi Californiom radi 80-100000 km godišnje. Dosta BMW-aša tuče 25-30000.
odlazak u servis,na opoziv...to se ne racuna!
 
Last edited:
Decki. Nemam zene, djece.
Ove sezone manje od 2tkm.
Rintam za mladež hadezea.

Ne znam.......
 
  • Like
Reactions: diesel power
Ja ove godine nesto malo ispod 3000km, sasvim ok kad se uzme u obzir zena, dijete, na poslu oko 10 sati dnevno i jos talijanska prokletinja koja trosi 10 litara 🇮🇹🏁
 
Kako ce-te pravit KM.,kad spavate na Forumu, evo Stromic u misec i-po, 3,500 KM...
 
  • Like
Reactions: Feis123
Naravno da se svi manje voze kad je gorivo postalo skupo, nekad je to bilo zanemariva stavka, za dan sam zaradio po 5 rezervara supera, znam da sam znao pizdit zato jer moram stat tankat, a cijene su bile zanemrive u odnosu na današnje.
 
  • Like
Reactions: diesel power
S obzirom na sve što se događa oko nas, sasvim je logično da se manje vozi jer fali love i vremena a sve je vezano.
Danas sam se vozio po magiji i došao do zaključka da se svi koji se još voze mogu smatrati sretnicima koji imaju bar nekakvu psihoterapiju. Sunce, more, motor i par kuna u džepu. Meni dosta. :mrgreen:
 
Bez žena/deca, godišnje 10tkm, ljudi sve jeftiniji a gume i gorivo skuplji , bit će i gore. :)
 
S obzirom na sve što se događa oko nas, sasvim je logično da se manje vozi jer fali love i vremena a sve je vezano.
Danas sam se vozio po magiji i došao do zaključka da se svi koji se još voze mogu smatrati sretnicima koji imaju bar nekakvu psihoterapiju. Sunce, more, motor i par kobri u džepu. Meni dosta. :mrgreen:

Razmišljam o cestovnom motoru već dugo. Suma sumarum ne vidim sat vremena tjedno kad bi ga mogao voziti. Ali doslovno.
Posao, popodne trening/žena&dijete, vikend jedan dan enduro šuma drugi obiteljski i to je to.

Tako da šuma majka, taj dan u tjednu je sve.
 
  • Like
Reactions: DuroDu