LIDL uopće... po svim datumima i akcijama


jel ima netko od vas ovaj el odvijac/busilica?

tj najvise me zanima jel radi na principu aku busilice,kada stisnem dugme ono radi vrti se glava i kada pustim,dali odma stane glave ili se jos malo vrti kao na obicnoj busilici...
 
Ima netko za prodati Lidlovu Crivit ceradu za motor? Ova koju imam je dala svoje, a nikako dočekati da dođe ponovno u dućane. Ako nekome stoji u ormaru nekorištena, uzimam.
 

jel ima netko od vas ovaj el odvijac/busilica?

tj najvise me zanima jel radi na principu aku busilice,kada stisnem dugme ono radi vrti se glava i kada pustim,dali odma stane glave ili se jos malo vrti kao na obicnoj busilici...
odmah stane kao na svakoj aku
 
Ima netko za prodati Lidlovu Crivit ceradu za motor? Ova koju imam je dala svoje, a nikako dočekati da dođe ponovno u dućane. Ako nekome stoji u ormaru nekorištena, uzimam.
pa naruci sa Aliaexpressa...
 
odmah stane kao na svakoj aku
ti je imas pa znas ili?

ja sam sebi prije nekih otprilike 2god bio u lidlu kupio takvu,ali kada sam pustio dugme jos se je malo vrtila glava,nije bila kao na aku busilici da glava odmah stane,e sada neznam kakva je ova zato sam tu i pitao jel je netko ima,da nejdem bez veze i kupujem.👍
 
imao sam aku busilicu parkside,a s odvijacom sam par sarafa probao ima kocnicu tako da sa ugasenim mozes sarafit jer je zakocen kad je ugasen
 
  • Like
Reactions: Ivanos46
Ako je Parkside marka.,nema pitanja.,ako treba-uzimaj-...
 
  • Haha
Reactions: stipe_zxr
Ima li sretnika da su upecali ?
1663745957747.jpeg
 
A ko je kriv Pivcu, Konzumu, Studencu, Tommy-u ili (ex) Škveru šta nisu tenisice znali naručit u Kini?
 
Nije toliko problem u lidlu i što oni prodaju te tenisice po 150kn,nego ove budale s njuškala koje ih pokušavaju preprodati po 1000kn
 
  • Like
Reactions: JosipS
a koja je tocno kvaka sa tim tenisicama??? zasto bi netko dao za njih i tih 130 kn???
Ja ne znam,to mi nije bilo jasno kada su se pojavile u letku,ali mislio sam da to neće nitko kupiti i da je to totalni promašaj,kao što si rekao,tko bi za to dao 130kn ? Kad ono na njuškalu kreteni za njih traže 1000kn 😁