Dobre prilike u oglasima

Bezobrazni ste, zajebavate covjeka kao da je jednostavno cuvat komplekse duboko u sebi 50 godina... :mrgreen:
Al ajde, bolje ikad nego nikad.:p:mrgreen:
 
  • Haha
Reactions: Dene
Malo usporedi šta taj novi ima od elektronike i ostalog sa onim što su imali motori prije 10g pa ćeš možda shvatiti i neku razliku u cijeni novih,bar dio razlike. Pa pogledaj da ti od prije 10g niti sada nemaju(nije im došlo s godinama) tu opremu pa ti možda nešto sjedne na mjesto.
Druga stvar,objasni mi onda cijenu motora od 3g. Imaš novi u dućanu za npr. 75000 a oni 3g stare prodaju za 65000-70000kn
Zapalio si se kao da ti život ovisi o tome. Vidiš situaciju na tržištu, pogledaš u novčanik i odlučiš jel ti puno ili ti je prihvatljivo. Svatko ima pravo tražiti za svoje koliko hoće, zakon ponude i potražnje odradi ostalo. Mene iskreno ne jebe u životu niti oprema niti pimpanje, bitno mi je da okrenem ključ i da vozi. Uvijek je sve ispravno na motoru, nikad ne odlažem popravke. Ne slinim ni za novim motorima niti me briga ko kaj misli o meni jer vozim motor iz 2006-te bez mapa, ABS-a i ostalih điđa-miđa. I na kraju krajeva napravim godišnje više km s tim motorom nego masa drugih s puno skupljim motorima koji trunu na cesti pod ceradom 11 i pol mjeseci godišnje. I jebe mi se koliko vrijedi i koliko će vrijediti iduće godine ili za tri, kupljen iz gušta a ne iz potrebe i ta lova je ionako otpisana i prije nego je kupljen.
 
Zato sam ja zadnja dva motora koja sam htio kupio nova a ti voziš staro drlo.
Što se tiče tržišta komentiram motore koji su za današnje vrijednosti na tržištu preskupi,jbg toliko se praviš pametan a ne možeš ni nešto tako jednostavno shvatiti
ti si poni, počel si radit i odma novi motor

mi sa starim drlama ti bez srama zavidimo kako si pametan

i još kad ti Glava titra jajca, di ćeš bolji vikend🤣




Srki
 
ti si poni, počel si radit i odma novi motor

mi sa starim drlama ti bez srama zavidimo kako si pametan

i još kad ti Glava titra jajca, di ćeš bolji vikend🤣




Srki
Ja sam poni a ti stari konj 👍
Ne jebu me kompleksi kao tebe da me veseli nečija zavist,niti da imam potrebe kao ti po forumu nepoznatim ljudima pokazivati da si najpametniji. Ali samo nastavi ako ti to predstavlja veselje,to je vjerovatno jedino što te veseli dok si vikendima sam u sobici u Njemačkoj.

Samo nastavi 👍
 
  • Haha
Reactions: Octane and leCo
Zapalio si se kao da ti život ovisi o tome. Vidiš situaciju na tržištu, pogledaš u novčanik i odlučiš jel ti puno ili ti je prihvatljivo. Svatko ima pravo tražiti za svoje koliko hoće, zakon ponude i potražnje odradi ostalo. Mene iskreno ne jebe u životu niti oprema niti pimpanje, bitno mi je da okrenem ključ i da vozi. Uvijek je sve ispravno na motoru, nikad ne odlažem popravke. Ne slinim ni za novim motorima niti me briga ko kaj misli o meni jer vozim motor iz 2006-te bez mapa, ABS-a i ostalih điđa-miđa. I na kraju krajeva napravim godišnje više km s tim motorom nego masa drugih s puno skupljim motorima koji trunu na cesti pod ceradom 11 i pol mjeseci godišnje. I jebe mi se koliko vrijedi i koliko će vrijediti iduće godine ili za tri, kupljen iz gušta a ne iz potrebe i ta lova je ionako otpisana i prije nego je kupljen.
Ja tebe razumije i to je sve ok. Ali ti mene ne razumiješ, stavio sam 3 motora za koje ljudi traže puno više nego drugi u oglasima,svi stave ovdje kad nalete na tako nešto. Znači,osobno ne kupujem te motore nego sam samo naletio na njih. Ali evo,neću više staviti niti jedan oglas ovdje ako je to problem
 
Last edited:
  • Like
Reactions: Nino777
Ja sam poni a ti stari konj 👍
Ne jebu me kompleksi kao tebe da me veseli nečija zavist,niti da imam potrebe kao ti po forumu nepoznatim ljudima pokazivati da si najpametniji. Ali samo nastavi ako ti to predstavlja veselje,to je vjerovatno jedino što te veseli dok si vikendima sam u sobici u Njemačkoj.

Samo nastavi 👍

otegla ti se škemba od objašnjavanja nepoznatim ljudima kak su tam neki motori od drugih nepoznatih ljudi preskupi🤣

daj opet objasni kak si kupil dva nova motora, baš nas zanima, nas na skeli u nemačkoj




Srki
 
  • Haha
Reactions: WraGG and Dene
otegla ti se škemba od objašnjavanja nepoznatim ljudima kak su tam neki motori od drugih nepoznatih ljudi preskupi🤣

daj opet objasni kak si kupil dva nova motora, baš nas zanima, nas na skeli u nemačkoj




Srki
Ma strah me da ne padneš sa skele dok čitaš moje odgovore,budi oprezan,sklisko je,kiša pada 😁
 
Trziste je takvo kakvo je, nije to samo kod nas nego i vani, druga stvar je sto se nama tesko naviknuti na tako naglu i nama u vecini slucaja "nerealnu" promjenu..

I kad se pogleda realno ako neki motor xy pretezno kosta u oglasima oko 4000€ i to primjerci sa 50tkm i bez opreme, ne shvacam zasto bi onda netko sa tim modelom sa 15tkm i gro opreme morao i svoga prodavati po toj cijeni, realno taj vrijedi svakako vise u usporedbi, sta bi sad covjek trebal biti dobri samaritanac, robin hood i ispast jelen pa prodat po 30% cijene tada novoga radi morala ili nazovi to kako god, a on ce dalje opet kad kupuje ostat naguzen jer sigurno nece nitko od vas reci ajde ti si bio dobar i prodao si motor za 30% novoga pa cu i ja svog tebi prodat za 2000€ umjesto 4500€ koliko se krecu u oglasu, ajmo se uozbiljit ljudi..
 
Ma samo stavi cijenu i čekaj. Dobra roba uvik nađe kupca. Ostalo pometu skakavci. Ili jeleni.
 
  • Like
Reactions: Luke
A ne znam što bih rekao na to sve, prodao sam toga i kupio dosta preko oglasnika, ukratko posljednje iskustvo prošli tjedan, lik mi sam ponudi 20% nižu cijenu i veli ako ide za toliko uzimam, sad da preskočimo klasično gubljenje vremena na nalaženje po par sto kuna ja odmah velim može, prodano, i sad kreće..... stiže nakon nekog vremena poruka da ima takvih boljih i novijih za manju cijenu pa da on sad nudi još 20% manje na već skinutu cijenu, itd. meni to nije odgovaralo i ne pristanem. Sutradan ipak dolazi poruka da bi on došao kupiti, očito nije našao novije i bolje i jeftinije, i naravno sad kreće cijenkanje i na kraju mu prodam artikl sa samo 5% manje, jer naravno da sam krenuo ispočetka od pune cijene.
Na kraju priče pričamo o oglasniku gdje ljudi prodaju svoje artikle po cijenam kojima oni žele, nisu pravne osobe i nisu dužni ničime obrazlagati nikome zašto i zbog čega.
Realna cijena je ona za koju si nešto prodao ili kupio, a realna je jer se ralizirala, stoga ako sam ja dobio 10 kkn za apn6s iz 89 godine očito je to realna cijena za taj motorić, ili da sam dobio 7500 kn za NRGa je isto tako realna cijena, mada ako se mene pita nrg je avion naspram apenca, ima toga još al nema smisla nabrajati, tako da sretno svima u prodaji isto tako i u kupnji.
 
  • Like
Reactions: JosipS
E,a ...ne bi se ja ovdje mješao,al zavisi sta se prodaje i naravno cijena...,nekima ni oprema ne-moze pomoci, kad ne vridi...toliko i gotovo... e, a...zato kad se Strom prodaje...odma ode...ka Golf 2.,uvik valja... :coffee: