Pokretno postolje za motor

snake123

Well-known member
Ne znam kak bolje imenovati ovo o čem pričam pa ak ima neko ideju promijenim naslov 😁
Zadnjih mi dana na faceu na sve strane iskaču kolica za parkiranje motora i garaži. Kao spakiras ga gore i onda u guraš u vosak iza ormara da ne smeta.
Cijena nekih 40ak eurica. Video rekla. A izgleda super.
E sad kad nešto izgleda predobra da bi bilo istinito najčešće tak i je.
Dal neko ima iskustva il je to vidio?
40eurica mi djeluje premalo za tak nešto.l obzirom na cijene svega... Al da djeluje hebeno, djeluje
 
Neki na fejsu komentirali da je to fejk reklama
 
Daj sliku na šta točno misliš ... ;)

Imaš ono gdje imaš kanalicu i tri kotača i motor se naveze ... a imaš ono gdje se motor podigne od tla i tako se premješta....

to su dvije stvari sa sličnim ciljem, ali jedan bi se čak i dao napraviti za 50ak € .. ali ovaj drugi bez 150 € teško da ćeš naći...
 
  • Like
Reactions: pikacu79
mislim da sam vidio to "čudo" tj, kao neku platformu na kolima, ali još ne razumin čemu to postolje služi...za premještat motor po garaži vamo tamo 7 puta na dan? za stavit motor u kantun iza ormara? ima puno nebitnijih stvari za stavit u kantun iza ormara... za okrenut motor u mistu? ako nemožeš taj manevar izvest sa bočnom nogarom, vježbaj. to možda ko ima više motora u garaži pa za manipulaciju, al ono 1 motor... ma ok, olakša nešto, al ono...
 
Mozda misli na ovo, pomaze u okretanju motora na manjem prostoru
 

Attachments

  • 22546A53-A105-4C1A-9947-03C151ABB1F6.jpeg
    22546A53-A105-4C1A-9947-03C151ABB1F6.jpeg
    473 KB · Views: 0
  • Like
Reactions: pikacu79
Mozda misli na ovo, pomaze u okretanju motora na manjem prostoru
Tog nema ispod 200-300 eura (zna bit i puno vise, ovisi koji je proizvodjac), a i ne misli na to nego na metalnu plocu na koju napeljas motor i koja ima kotacice samo da mozes manevrirat s motorom u skucenim prostorima (a i ta inace kosta debelo preko 100 eura minimum i ima smisla samo jaaaaako malom postotku vozaca motocikala - zapravo, nema smisla ni njima, ali se tjese da ima :D )
 
  • Like
Reactions: pikacu79
To imam ja sa slike gore ,pomogne jer nemam mjesta a svaki put se moras zavlacit iza motora da ga poravnas da bude ravan uza zid.
 
To imam ja,pomogne jer nemam mjesta a svaki put se moras zavlacit iza motora da ga poravnas da bude ravan uza zid.
To je onda ta rijetka situacija u kojoj pomaze, ali da je potrebno - nije, stvar komfora. Onda stvarno bolji ovaj koji dize motor pa ga mozes koristit i za servisiranje motora, ne samo sa trpanje motora u inace "nedostupna" mjesta garaze
 
  • Like
Reactions: pikacu79
Ne znam kak bolje imenovati ovo o čem pričam pa ak ima neko ideju promijenim naslov 😁
Zadnjih mi dana na faceu na sve strane iskaču kolica za parkiranje motora i garaži. Kao spakiras ga gore i onda u guraš u vosak iza ormara da ne smeta.
Cijena nekih 40ak eurica. Video rekla. A izgleda super.
E sad kad nešto izgleda predobra da bi bilo istinito najčešće tak i je.
Dal neko ima iskustva il je to vidio?
40eurica mi djeluje premalo za tak nešto.l obzirom na cijene svega... Al da djeluje hebeno, djeluje
Pogledaj temu u oglasima.
 
Ovo je druga opcija...
 

Attachments

  • hbm-l-2324-1.jpg-1920x1080-eb09137c8d.jpg
    hbm-l-2324-1.jpg-1920x1080-eb09137c8d.jpg
    202.7 KB · Views: 0

evo ovako nesto ... ovo je s googla jer naravno bas sad face nece izbaciti reklamu.
meni je zanimljivo jer je mala garaza a po zimi moram motor zgurati u cosak uz zid do ormara da ostane mjesta i zam otor tak da je zajebancija ga narihtati na milimetar da sve stane.
al mi za te pare 40ak E ne drzi vodu
 
  • Like
Reactions: pikacu79

evo ovako nesto ... ovo je s googla jer naravno bas sad face nece izbaciti reklamu.
meni je zanimljivo jer je mala garaza a po zimi moram motor zgurati u cosak uz zid do ormara da ostane mjesta i zam otor tak da je zajebancija ga narihtati na milimetar da sve stane.
al mi za te pare 40ak E ne drzi vodu
Super izgleda, ako ima placanje PayPal ili eventualno pouzecem, ja bi probao uzeti. IBAN, kartice itd. nikako.
 
Super izgleda, ako ima placanje PayPal ili eventualno pouzecem, ja bi probao uzeti. IBAN, kartice itd. nikako.

3300 kn diler od ovih gore, kakvih 40 eura :)
 
Last edited:

evo ovako nesto ... ovo je s googla jer naravno bas sad face nece izbaciti reklamu.
meni je zanimljivo jer je mala garaza a po zimi moram motor zgurati u cosak uz zid do ormara da ostane mjesta i zam otor tak da je zajebancija ga narihtati na milimetar da sve stane.
al mi za te pare 40ak E ne drzi vodu
I meni je ovo izbacivalo, ali za 40€ nema sanse da nije scam. Ja sam uzeo na kraju ovo:
Funkcionira, samo moram malo improvizirati kad dizem motor na ovo jer funkcionira sa centralnim stenderom od Versysa samo u jednom tocnom polozaju.
 
Evo iskočilo mi
Screenshot_20221123_080516.jpg
 

Attachments

  • Screenshot_20221123_080552.jpg
    Screenshot_20221123_080552.jpg
    316.9 KB · Views: 0