WSBK 2024

Pa ti spustaj nogu na kocenju ...


Screenshot_2023-03-05-20-02-21-71_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

Screenshot_2023-03-05-20-02-33-07_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

IMG_20230305_200336.jpg
 
  • Wow
Reactions: bolcic
Ja cekam od prvog dana kad ce nekome otkinut nogu, idioti 😁
 
Last edited:
  • Haha
Reactions: Dene
Ebo za sve pijaniste da znaju kako centrala pokreta otpora gleda na situaciju:

 
Ne znam za vas, ali ja sam ovo tek danas saznao od jednog Turcina :eek:

Evo opet to forsiranje djeteta koje mozda zudi za numizmatikom.


Zasto se ne ulovi nekog tko je odrastao i zna pouzdano da je lud za motorsportom :D Evo recimo mene :)
 
  • Haha
Reactions: Dene and Mocippaldi
Treba ukinut sva ova Dornina natjecanja :poop: Tvornice ulazu milijune za razvoj motora i za vozace i utrke i onda moraju placat externim firmama, koje Dornu placaju, da ih handre bilo to gume bila elektronika i svi ostali penisi palci :mrgreen:
 
Sve mi je mrze i mrze pratit oba natjecanja jer idu nizbrdo u mojim ocima ;) Endurance i MX1 & MX2, BSB a i AMA se moze naci :geek:
 
  • Like
  • Wow
Reactions: bolcic and GePeZe
Niti ovo ne bi puno znacilo. Ducati je i u serijskim motorima daleko iznad svih sa svojim.spec izvedbama
 
Prejak u serijskim izvedbama, prejak u trkacim izvedbama....pa eto, ne valja.
Kako ti japanci zamišljaju trke uopće?
 
  • Like
Reactions: Dene and bolcic
:oops: Svasta. U principu razumijem koncept razmisljanja, ali ne kuzim kako to predstavlja.

Svjetski STOCK smo imali pokusaje u nekoliko navrata i nije se bas pokazalo nesto posebno interesantno gledateljima. Jedino sad ako se zabrani/ukine SBK pa gledatelji ne budu imali alternativu, onda mozda i uspije, ali je po meni rizik prevelik.

Te price da ce gledatelji uz stazu skuzit vecu razliku izmedju MotoGP i STOCK u odnosu na SBK su po meni price za nekoga tko nikada nije vidio niti jedan sportski motor na stazi.

Jedina potencijalna prednost moze ici u smjeru smanjenja troskova, ali onda opet sve ide u smjeru MOTORRAD Magazin testova. Ne znam...

Evo koliko ljudi gleda/prati SSP300 klasu? Nema blize onome iz ducana.
 
Prejak u serijskim izvedbama, prejak u trkacim izvedbama....pa eto, ne valja.
Kako ti japanci zamišljaju trke uopće?
Prejak i u cijeni!
Nek talijani stave u prodaju V4R za 28 (koliko košta ZX-10RR ili R1-M) a ne 44 i stvar riješena :mrgreen:
 
  • Love
Reactions: Mocippaldi
Neka dopuste samo izmjene na makini.
Ostatak motora će sam od sebe pokazat koliko max snage može izdržati.
Ionako su ostale komponenete skuplje od.zahvata na stroju.