P: Hayabusa, 2013

StickyFingers

Well-known member
Poznanik prodaje Busu koju je naslijedio nakon smrti oca. Jučer smo ju uspješno upalili, fino radi :)
2013 godina, 42 tisuće je pokazala na satu. Pokojni gazda ga je pripremao za pravi touring, ima tracker, grijane ručke, ugrađeni manometar pneumatika...
Akumulator je mrtav, gume treba zamjenit (prednja nova dolazi s motorom, zadnju treba nabavit), i standard osnovnih radova. Motor je veoma dobrom stanju, jedino kaj je već malo prašnjav od stajanja, ali garaža je suha tak da sumnjam da je nešto od stajanja odhebalo. Rezervoar je čist ko suza.
Cijena je podložna razgovoru, ali kreće se u regiji 11 tisuća europskih novčića.
Motor se nalazi u ZG, možete se javit meni u box ili na 0996001111 pa ćemo dalje..

S obzirom da ja nemam rez. akumulator za nosat i palit motor, a kao ni trenutni vlasnik previše vremena za manevre, molim da preprodavači i "zadnja cijena" ekipa zaobiđu, a i trenutni vlasnik bi želio da ga netko, "ugodno" udomi...
 

Attachments

  • IMG-20230317-WA0001.jpg
    IMG-20230317-WA0001.jpg
    144 KB · Views: 0
  • IMG-20230317-WA0000.jpg
    IMG-20230317-WA0000.jpg
    152.9 KB · Views: 0
  • IMG-20230317-WA0002.jpg
    IMG-20230317-WA0002.jpg
    139 KB · Views: 0
Ja bih ga kupio sa jebenim guštom, ali trenutno nisam u mogućnosti .. :(
same... uvijek sam kuko kak nijedna dobra pila ne dođe na vrijeme do mojih ušiju, ova je, ali mogućnosti trenutno... kaj je najbolje, ne fali mi puno, al sam max rastegnut...
 
Kupio sam dva motora prošli mjesec ... sad ih imam 4 ... jebiga, previše ... :D

ali ova kanta mi se baš baš sviđa ... dječački san .. ;)
 
Svakako nije moja stvar, ali nekako mi je tuzno prodavati motor od pokojnog oca. Makar ga imao u dnevnom boravku kao ukras ili da stoji u garazi.
Ali kazem, nije moje da komentiram.
 
Svakako nije moja stvar, ali nekako mi je tuzno prodavati motor od pokojnog oca. Makar ga imao u dnevnom boravku kao ukras ili da stoji u garazi.
Ali kazem, nije moje da komentiram.
Gospon iz razno raznih razloga nikad ne bi vozio taj motor, a što se sentimenta tiče, mislim da si je bitno odvojio... jbg, nisu motori svima sve na svijetu... dapače, rijetko tko bi si zbilja stavio u dnevni motor takvog naslijeđa... šta god ko pričao i tvrdio... ja ne poznajem nikog da je to napravio, tak da...