Kampiranje na moru

Tomasiny

New member
Pozdrav ekipa.
Pitanje za one koji idu na ljetovanje sa satorima.
Dali kampirate po kampovima ili je moguce i kampirati negdje van kampa, ne sad ono u centru grada nego negdje recimo u nekoj sumici uz obalu :)
Lokacija dalmacija, od zadra do splita. Ako imate kakvu preporuku, slobodno. :)
hvalaa
 
mislim ako prespavaš noć u šatoru u šumici u nekom mjestu ,da ti nitko neće ništa .Iza Zadra prema Splitu poslije mjesta Sukošan borova šuma uz more ,vidi svako malo netko prespava u šatoru
 
Tomasiny said:
hvala na prijedlozima 🙂
ta lokacija sta sam posla je bez kampa u predivnoj prirodi kraj mora. mozda 500 metara makadama i raj. uostalom google maps, pa gledaj. kasnije i uzivaj
 
gego said:
ta lokacija sta sam posla je bez kampa u predivnoj prirodi kraj mora. mozda 500 metara makadama i raj. uostalom google maps, pa gledaj. kasnije i uzivaj

a ja mislija da ti to nama naša lokaciju u švedskoj kad budemo dogodine išli na Nordcup  :LOL:
 
ne samo na tom potezu.nego cijelom obalom spavao sam gdje mi se sviđalo...
na otocima jos i bolje...

uzivaj
(y) (y)
 
floyd said:
a ja mislija da ti to nama naša lokaciju u švedskoj kad budemo dogodine išli na Nordcup  :LOL:
a za to ima udobni krevet i raskosni trpezarijski stol pun svega obilja ili samo svedski stol
 

Attachments

  • ovako-ja-zamisljam-svedski-sto-necemo-se-lagati-d-10903092.png
    ovako-ja-zamisljam-svedski-sto-necemo-se-lagati-d-10903092.png
    130.5 KB · Views: 643
Niste čoviku napomenuli bivšu bazu Šepurine...
Plaža extra, šume u izobilju, lokacija ko u priči, nema gužve, čak imaš i pistu za ganjat motor motor..
Imaš na 2 mista od mora 10 m asfaltirano ko košarkaško igralište za parkirat za kampirat...
Extra..

Ja sam bio par puta, jedino mi jedno jutro upala policija jer su tu noć prije bančili cigani nakon što sto su prodali pokrane stvari...  tu noć su cepale cajke cilu noć, dere se ko da je kolju, jebeni razglas na zastavinom kamionu, nisan moga oka sklopit...

Inače vrhunsko misto...  (y)

rfrffr.png
 
super tema, već ima zanimljivih prijedloga za kampiranje  (y)
 
IMG-20190607-184011.jpg


evo jedno lijepo mjesto za divlje kampiranje između Pakostana i Drage.
Dal ima jos netko dobru lokaciju za divlje kampiranje uz obalu gdje nema previse ljudi?
 
Ljetos sam prespavao na ovoj plaži u uvali niže Povila (južno od Vinodola)...da nije bilo Francuza s kamperima koji su isto na divlje prenoćili, bio bi sam na plaži. (y)
 

Attachments

  • plaza.jpg
    plaza.jpg
    965.4 KB · Views: 335
To kampiranje na divlje mi je špica na kvadrat, nema boljeg. Nemam lokacije za podijeliti jer nisu ništa posebno. Dvorište firme u Bakru, plaža u Sukošanima, drvo pored ceste u Savudriji...
Kako mi to fali.
 
Meni je takvo kampiranje vrhunski dozivljaj, nikako ponoviti. Pretprosle godine sam prvi put odspavao trijezan uz obalu, ali u satoru. Frend zove s Krka, veli kako je prespavao na fenomenalnom mjestu negdje kod Malinske (sumica, mekano i ravno tlo s druge strane setnice, a plazica preko i malo nize). Sjedam na Nexusa oko 19h, trpam sator, vrecu, zracni madrac i noznu pumpu. Pomalo umoran, znao sam da cu spavati kao top, medjutim pojavio se problem, uzeo sam onaj veliki madrac za dvoje koji ima vecu povrsinu od satora, i stavim prvo njega, pa sator preko. Naspavao se vrhunski, pogled u zoru je bio fenomenalan.
 
Slažem se, stvarno vrhunski doživljaj... (y) Definitivno planiram takvo što ponoviti i nagodinu  (y)  :cool:
 
Planiram malo gonjat svetu nam cestu D8 za vikend Senj-Karlobag-Starigrad. Dal netko ima kakvu poziciju za predlozit na divljaka na tom potezu?