Nova Honda Africa Twin

Jel je to bio razlog da nije upalio? Ove 2 greške ... pomislio bih da i motor ima nekakav "safe" mode kao auto da možeš barem do mehaničara ako nije baš ono greška opasna za tehniku ?
Ne, Ne. Palio je motor. I mogao si voziti, ali kao da je radio na jednom cilindru, i gorila je check engine lampica. I ja sam vozio jedno 2 km do prve benzinske. Ali nisam htio dalje, da se nesto ne sjebe. A do doma je bilo pre daleko.
A kad su dovezli motor, ovaj iz Honde kaze da ga je upalio i da nije gorila check engine lampica i da je motor radio normalno. Poslije je spojio kompjuter i vidio te dvije greske, i ponistio. Nemam pojma.
Sad vec dva dana idemo okolo zena i ja, nema nikakvih problema.
 
  • Like
Reactions: Tmax
Ne, Ne. Palio je motor. I mogao si voziti, ali kao da je radio na jednom cilindru, i gorila je check engine lampica. I ja sam vozio jedno 2 km do prve benzinske. Ali nisam htio dalje, da se nesto ne sjebe. A do doma je bilo pre daleko.
A kad su dovezli motor, ovaj iz Honde kaze da ga je upalio i da nije gorila check engine lampica i da je motor radio normalno. Poslije je spojio kompjuter i vidio te dvije greske, i ponistio. Nemam pojma.
Sad vec dva dana idemo okolo zena i ja, nema nikakvih problema.
Snimi i nobitelom kad ti se to dogodi da kasnie ne bude da ti se ucinilo. Tako mi se na Skodi javljalo upozorenje, a u servisu nestane. Ka kad ides u zubara-vise ne boli. A na kompu nisu nista vidili. Tek su u drugom servisu na moe inzistiranje nasli kvar na jednom senzoru i riesili pod garanciom.
 
@toecutter imas za kupiti na vrh jezika mi je sada te toplinske zastite koje se lijepe, nebi bilo lose zalijepiti oko kufera. Koji je materijal ne znam. Ostalo mi je u glavi da sam to imao negdje pa pogledam.
Dobra ideja da, pogledati ću sutra u auto dijelovima ako imaju šta..
 
Jel vec vozis? Kazu da su glasnije 🤔
Nisam jos stavio jer neznam kud idem u 5 mje vise makadam il cesta 😵‍💫 nadam se da imam 7 dana godisnjeg 🙏😊
 
Ćemo da vidimo
IMG_20230425_094547.jpg
 
Nakon nešto traženja mislimda sam pronašao "vizir" (MRA Sport) koji je taman za CRF1100l. Nisam htio velikog, nego malo večeg od originala. Kupio sam na "slijepo" jer ga nisam vidio u živo ali mi se čini, da je dobro ispalo. Bolje funkcionira nego nastavak MRA + originalni vizir. Nakon 800km zadovoljan sam i potraga za "malim" vizirom došla je do kraja :)
 

Attachments

  • mra_1.jpg
    mra_1.jpg
    115.2 KB · Views: 0
Sad imam dvije Honde.
 

Attachments

  • IMG_20230510_105047.jpg
    IMG_20230510_105047.jpg
    3.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: skorpio27