Dobre prilike u oglasima

125 2t..
AU sine...
Pogodi me u tanku zicu...
Mito, af1 futura..
rs 250..
To je bio kraj svijeta...
Nekad mi dodje da kupim stogod tako da trune u kutu garaze, al vjerujem da bi debilno izgledao na njoj.. Promjenila mi se gradja u ovih 25 godina...
 

Godine prolaze,ali ova tema je nepresušan izvor pljuvački :mrgreen:
DakleN...iako se NIKAD u povijesti oglasnika nije desilo da naiđe tolika budala i plati 6000 nešto što vrijedi 2700,umjesto da ih bude manje,sve je VIŠE ovakvih shitarda koji još uvijek žive u nadi da će ta budala ipak naići..:rolleyes:
Zašto je to tako ?
Da li mi to kao nacija postajemo sve gluplji ili sve pokvareniji ? :unsure:
Ok,za sebe sam siguran da ne postajem pokvareniji :mrgreen:
Ja svog PC25 prodavao jedno vrijeme za 1500 eura, poziva kao u priči, ali bez realizacije, pitam se da li da stavim 5000, možda bude više sreče ?!
 
  • Like
Reactions: Dene and koss
A čuj, na Hornetu 120 000km je kao na Šiveru 10 000km, tako da je u tom smislu, cijena opravdana.
Kuzim zajebanciju, i Honda vjerojatno 120k ne osjeti previse ako je odrzavana, ali da vrijedi 5, ne vrijedi ni pod razno.
Treba izvuc odnekud koliko je kostala u salonu 2007. Ne vjerujem da je bilo puno preko te cijene.
 
Kuzim zajebanciju, i Honda vjerojatno 120k ne osjeti previse ako je odrzavana, ali da vrijedi 5, ne vrijedi ni pod razno.
Treba izvuc odnekud koliko je kostala u salonu 2007. Ne vjerujem da je bilo puno preko te cijene.
mislim da je bila 53-54000 kn tada nova ako se dobro sjecam
 
  • Like
Reactions: tegla
  • Love
Reactions: MOONSHIELD
Ajmo u realnost, friško od neki dan, NC750 2015. godina 56000 km treći vlasnik, uvoz, prodan za 4600€.
Tražio je više nije dobio, pa je dao za ovoliko jer je toliko dobio, prosto jednostavno, sve su to cijene na oglasu, ono što je bitno je koliko se prodaju pojedini komadi i po kojoj cijeni, i to je onda realnost.
 
KOji to kramasaki novi kosta 30 kila?