Ima li kraja ovom samodopadnom idiotu...

Budite oprezni s blicanjima, meni nikad nije blicnulo a uredna stavka u troskovniku za skijanje su prometne kazne kojih nazalost ne manjka.😄
 
  • Like
Reactions: s2r
Budite oprezni s blicanjima, meni nikad nije blicnulo a uredna stavka u troskovniku za skijanje su prometne kazne kojih nazalost ne manjka.😄

Pa ak je po danu, nema potrebe za blicom. A sad, jel tehnologija toliko napredovala da su i nocne snimke ostre bez blica - pojma nemam
 
Koliko sam ja uspio vidjeti a cesto sam znao potegnuti do Beca (viza za putovanje). Ako je ogranicenje zbog radova, raskrizja bilo cega, bolje voziti po njemu, a ako ga nema mozes i potegnuti malo. Ja vozio oko 140-150 kada je neki srebrnkasti bmw doso iza mene lagano mi zablicao ja se bacio u desniju traku, kad me je proso vidio pise "polizei". Nesto mi je malo motirao pa san bio kulturan 10 minuta. Nikad kazne od toga slucaja. A kad me je u gradu "zabljasnulo" dosla mi cestitka doma, ka da san njihov!
 
Zašto misliš da to puše samo oni koji imaju završenu osnovnu školu. Znam ljude koji ne znaju napumpati gume, čak štoviše guraju bicikle u servis da im zakrpaju gumu ak se zbuši, znam i one koji ne znaju natočiti vodu za šajbe. Ima toga, nažalost sve više.

Lolo
 
  • Like
Reactions: vespinjo and Shepa
frend ima etabliran bajk šop, već 25 godina.. u koroni je najviše love zaradia prodavajući nove bicikle, a odmah do toga po čistoj zaradi je bilo krpanje buvela, štelanje brzina i uljenje lanaca
 
  • Like
Reactions: vespinjo
Zašto misliš da to puše samo oni koji imaju završenu osnovnu školu. Znam ljude koji ne znaju napumpati gume, čak štoviše guraju bicikle u servis da im zakrpaju gumu ak se zbuši, znam i one koji ne znaju natočiti vodu za šajbe. Ima toga, nažalost sve više.

Lolo
Obicno su takvi s kratkim skolovanjem zakinuti u razmisljanju , cast iznimkama . I ja vozim biciklo u servis , neda mi se krpit gumu 🤣
 
  • Wow
Reactions: alpine
Zanimljivo, ovi koje ja znam su manje više svi visoko obrazovani, valjda su fah idioti.
 
komentar ti odiše jednostavnošću i kratkim pamćenjem ;).. tko je digao cijene i zašto?
 
Ovo je predviđeno za 1. Aprilili, ali pošto treba još pola godine za objavu, preventivno objavljujem sada da se imamo čemu nasmijati dok ne postane zbilja. Dakako ovo je izmišljeni članak.

EKSKLUZIVNO:
PROMETNA POLICIJA UPALA U FILMSKI SET NA PAGU - "MAD MAX" VOZILA NA METI SUMNJIČAVIH MODIFIKACIJA, STRUČNJAK Ž.M. PODNEO PRIJAVU, SVI AKTERI POSLANI NA IZVANREDNI TEHNIČKI PREGLED

U najspektakularnijem razvoju događaja na setu "Mad Max: Otok Pustoši" na Pagu, prometna policija je odlučila isključiti sva vozila s prometa, izazvavši pravi kaos na filmskom setu. Sva vozila, uključujući futurističke ratne kamione, motocikle i bizarne oklopne automobile, poslana su na izvanredni tehnički pregled radi sumnje u neatestirane dodatke i nepoštivanje euro normi.
Ova odluka uslijedila je nakon prijave poznatog prometnog stručnjaka, inicijala Ž.M., koji je izrazio zabrinutost zbog potencijalno opasnih modifikacija na vozilima koja se koriste u filmu. Policijski dužnosnici su izjavili da su bili prisiljeni djelovati kako bi osigurali sigurnost i pridržavanje zakonskih propisa.
Stručnjak Ž.M. nije želio odustati od svojih tvrdnji te je izjavio: "Ovaj korak prometne policije samo potvrđuje ozbiljnost situacije. Sigurnost bi uvijek trebala biti prioritet, čak i kada su u pitanju filmske produkcije."
Sva vozila na setu, koja su inače bila uključena u snimanje spektakularnih scena borbe u postapokaliptičnom svijetu, sada su parkirana i čekaju rezultate tehničkog pregleda. Producenti filma izrazili su frustraciju zbog neočekivanih prepreka, ali obećavaju potpunu suradnju s nadležnim tijelima kako bi riješili sve probleme.
Hoće li ova neočekivana pauza u snimanju poremetiti planiranu premijeru filma "Mad Max: Otok Pustoši" zakazanu za 2024., ostaje neizvjesno. Ostanite s nama kako biste pratili razvoj situacije na Pagu, gdje se prava žestoka borba odvija ne samo na ekranu, već i iza kulisa.