ENGURO 9

a gdje ću biti, tebi sam tražio naljepnicu enguro9 jer samo ti greÅ”kom dao osmicu šŸ˜‰

Nisi ti nista falija jer sam ja Enguro 8 micu voznju prespava
 
I raja zaboravio sam da napiŔem za bend Ŕta se desilo.

Bend nam je imao unfal na Manjači, tačnije u Sitnici.

Pukla im je kuka na autu i prikolica je pored njih sletila i sve se slupalo... Buce me zvao da kaže Å”ta je bilo i pokuÅ”ao je drugi auto dovući iz BL, pa da dođu sa dva auta, ali nije to uspio i tako da nisu ni doÅ”li.

Krivo nam je bilo jako, a pogotovo Ŕto smo bend rezervisali 3 mjeseca ranije...

Rekao sam da moraju do godine da sviraju da se iskupe za ovo :)

Vidimo se!
Enguro
 
  • Haha
Reactions: orlaa
Toliko je bilo dobro da sam se primorao logirati ma motori hr.
Eto sad mogu reći napokon sam doÅ”ao na Enguro svake godine neÅ”to krene po zlu (valjda je loÅ”oj karmi doÅ”ao kraj). Doktor mi rekao ni slučajno trenutno na motor a ja njemu tko ne riskira ne profitira drago mi je Å”to ga nisam posluÅ”ao.Evo ovim putem ću se zahvaliti mom Dadi i sestrici Mariji Å”to su me potiho nagovarali (ma nemoraÅ” se voziti samo ajde sa nama )inače bi vjerojatno preskočio i ovaj.
Imao sam tu čast da iz vip lože sluÅ”am Friday Band bili ste odlični bolje svirate i pjevate pjesme nego orginalni ā¤ļøBrkoviā¤ļø.
Track mi je bio odličan. Ormar me nije ni sekunde ispuŔtao iz vida, nije dozvolio da mi vlas padne sa glave i pazio da nenapravim nekakvu glupost:cool:hvala ti dragi prijatelju.
Odličan osjećaj vidjeti sve na okupu upoznati meni nove i popiti pivu sa starima .
E sad Å”ećer na kraju Organizatori toliko je sve bilo odlično jednostavno nemam riječi kako ste sve skupa odradili vidimo opet dogodine . Ako ne i preije negdje u bespućima Å”uma . poz......
 
Toliko je bilo dobro da sam se primorao logirati ma motori hr.
Eto sad mogu reći napokon sam doÅ”ao na Enguro svake godine neÅ”to krene po zlu (valjda je loÅ”oj karmi doÅ”ao kraj). Doktor mi rekao ni slučajno trenutno na motor a ja njemu tko ne riskira ne profitira drago mi je Å”to ga nisam posluÅ”ao.Evo ovim putem ću se zahvaliti mom Dadi i sestrici Mariji Å”to su me potiho nagovarali (ma nemoraÅ” se voziti samo ajde sa nama )inače bi vjerojatno preskočio i ovaj.
Imao sam tu čast da iz vip lože sluÅ”am Friday Band bili ste odlični bolje svirate i pjevate pjesme nego orginalni ā¤ļøBrkoviā¤ļø.
Track mi je bio odličan. Ormar me nije ni sekunde ispuŔtao iz vida, nije dozvolio da mi vlas padne sa glave i pazio da nenapravim nekakvu glupost:cool:hvala ti dragi prijatelju.
Odličan osjećaj vidjeti sve na okupu upoznati meni nove i popiti pivu sa starima .
E sad Å”ećer na kraju Organizatori toliko je sve bilo odlično jednostavno nemam riječi kako ste sve skupa odradili vidimo opet dogodine . Ako ne i preije negdje u bespućima Å”uma . poz......
Olivere drago mi je Ŕto si posluŔao Dadu, a ne doktora i drago mi je Ŕto smo se upoznali. Vidimo se do godine, a do tada čuvaj zdravlje i pripremaj se za enguroX! Poz
 
I raja zaboravio sam da napiŔem za bend Ŕta se desilo.

Bend nam je imao unfal na Manjači, tačnije u Sitnici.

Pukla im je kuka na autu i prikolica je pored njih sletila i sve se slupalo... Buce me zvao da kaže Å”ta je bilo i pokuÅ”ao je drugi auto dovući iz BL, pa da dođu sa dva auta, ali nije to uspio i tako da nisu ni doÅ”li.

Krivo nam je bilo jako, a pogotovo Ŕto smo bend rezervisali 3 mjeseca ranije...

Rekao sam da moraju do godine da sviraju da se iskupe za ovo :)

Vidimo se!
obavezno iduće godine
 
Kao i svaki put do sada, bilo je super.
Moje cure idu u krevet sa velikim osmjehom.
JoŔ jednom hvala svima koji su uložili svoj trud, vrijeme i novac da se održi joŔ jedan Enguro.
Dado, kakvu imaÅ” komunikaciju u kacigi?