P: GoPro 11

Fujiix

Active member
Prodajem novi, nekorišteni GoPro 11.
Dolazi sa Enduro baterijom i SDHC memorijom. Dobio direktno preko njihove stranice kao zamjenu za neispravni Gopro.

340€
 

Attachments

  • 375031092_6215047361933217_3083160493732284329_n.jpg
    375031092_6215047361933217_3083160493732284329_n.jpg
    87 KB · Views: 0
neloša cijena (y) prelaziš na neku drugu marku ili? i šta je bilo s ovim neispravnim? pitam bzvz jer vidim da dosta ljudi napušta gopro u zadnje vrijeme. ja sam uzeo 11icu prije par mjeseci i zasad sam zadovoljan
 
  • Like
Reactions: diesel power
neloša cijena (y) prelaziš na neku drugu marku ili? i šta je bilo s ovim neispravnim? pitam bzvz jer vidim da dosta ljudi napušta gopro u zadnje vrijeme. ja sam uzeo 11icu prije par mjeseci i zasad sam zadovoljan

Ostajem kod njih još malo jer naručio 12. ;) prevagnulo je da se bluetooth sada može spojiti na npr.kacigu...
Prethodna 11 mi je odletila na monopodu i razbila zadnje staklo za što sam sada dobio novu.
 
  • Like
Reactions: t0malito
Je li se trajanje baterije što poboljšalo? Imam desetku i baterija se isprazni za jako brzo.
 
Je li se trajanje baterije što poboljšalo? Imam desetku i baterija se isprazni za jako brzo.
ništa. nisam nikad imao gopro, ja mislio ono kad izađem iz garaže upalit ću ga, kad se vratim doma ugasit ću ga, je, možeš mislit…
2.4k 60fps ne znam jel izdrži 60 minuta sve skupa. jbt, u 2023. godini…
ali dobro, za nešto zanimljivo snimiti čak mi je i dovoljno 60 min podijeljeno na više snimki, ja sam mislio držati stalno upaljenu ako mi se eventualno nešto desi da imam za svaki slučaj, taj dio je pao u vodu, ali sa ostalim sam zadovoljan, pogotovo s kvalitetom snimke koja je stvarno odlična
 
ništa. nisam nikad imao gopro, ja mislio ono kad izađem iz garaže upalit ću ga, kad se vratim doma ugasit ću ga, je, možeš mislit…
2.4k 60fps ne znam jel izdrži 60 minuta sve skupa. jbt, u 2023. godini…
ali dobro, za nešto zanimljivo snimiti čak mi je i dovoljno 60 min podijeljeno na više snimki, ja sam mislio držati stalno upaljenu ako mi se eventualno nešto desi da imam za svaki slučaj, taj dio je pao u vodu, ali sa ostalim sam zadovoljan, pogotovo s kvalitetom snimke koja je stvarno odlična

Ista stvar, ta baterija je toliko sranje, da je meni to praktički na motoru neupotrebljivo.
 
Zato uzmes 3 baterije.

Ja na fotiću imam neke starudije od baterija ni mh i kupio jednu dobio neke kineze(2kom) uz objektiv kad sam kupio. Imam 4 komada i taman su bile za cjeli dan fotkat sad su oslabile treba ulozit.... a i ne fotkam ko prije trenutno sve skuplja prah...

Najrade bi tu skalameriju sve skupa prodao. I uzeo neki manji fotic i go pro ili dji dron za zajebanciju...
 
Last edited: