Prijevoz

rrencozz

New member
Pozdrav, zanima me ima li ko kakav prijedlog ili preporuku za prijevoz motora iz Zagreba za Split...koliko vidin vlak vise ne radi to a transporteri mi traze preko 150e
 
ako ti je 150 eura previše si ga sam dovezi pa vidi kolko će te koštati
pa ako netko ide iovako ionako a ima prostora zapravo ne košta ga ništa više i manje nego što bi inače a može uzeti nešto novca za gorivo/cestarinu
 
da da, to je sam tak..u današnje vrijeme dok bi 95 posto ljudi tužilo za krivi pogled su svi naprosto oduševljeni idejom da voze (i paze) motor od nekoga koga ne poznaju i na kraju "uzmu nešto za gorivo i cestarinu"

evo ja sam se navozio motora i prvi bi pristao taman da ga moram voziti u drugo selo usput
 
Ja cesto idem put ZG -a kad su utrke ili treninzi i nije mi problem povest motor al naspanaj sam motor i nedebljaj me sa frizevima nastalim u transportu. Motocross ili enduro motor nije problem al ove plasticne nije mi potriba uzimat rizik.
 
A jeste svi komplicirani i usrani. Pa povezeš motor, uzmeš 50 eura i kažeš mu sam ga osiguraj, poljepi plastike, zaštiti... kako oš i takav će doći, na odredištu neka ga netko tvoj odveže, odljepi i jebe mi se. Pa taj koji očekuje jeftin ili besplatan prijevoz sigurno ne računa na osiguranje ako se malo ogrebe a sam ga nije zaštitio.
 
  • Like
Reactions: hondimir
A jeste svi komplicirani i usrani. Pa povezeš motor, uzmeš 50 eura i kažeš mu sam ga osiguraj, poljepi plastike, zaštiti... kako oš i takav će doći, na odredištu neka ga netko tvoj odveže, odljepi i jebe mi se. Pa taj koji očekuje jeftin ili besplatan prijevoz sigurno ne računa na osiguranje ako se malo ogrebe a sam ga nije zaštitio.
Totalni laik u prijevozu tereta nema pojma kako zgurtnati našpanati i gdje ga povezati da se ne prevrne ili ne ošteti tak da ne bi baš išlo.
 
  • Like
Reactions: biker4life
Dobra fora, za 50.eur.pa to nije ni za auto-put, nit možeš još stati u Macole naist se...da neko to i gratis preveze, onda negdje isipane iz prikolice, te lipo platiš coviku motor, koji možda ne može ni prodati...
 
Ljudi očekuju euro cijene, gdje je veći promet roba i više proizvoda, ne mere tako !

Kad će nepalitos početi s kombi prijevozom, zna li plenkiša što o tome ?
 
nepalni će to dovesti na bicikletu u modificiranoj glovo torbi, nema cestarine, nema goriva...
 
meni je legalna slepa dofurala motor Zg - Franfurt za 200 Eura


za kontakt trazim 50 Eura,, ko voli nek izvoli



Srki
 
  • Haha
Reactions: neven
meni je legalna slepa dofurala motor Zg - Franfurt za 200 Eura


za kontakt trazim 50 Eura,, ko voli nek izvoli



Srki
Štokolm - Ljubljana 500€
Skupo brate,...😀
 
Štokolm - Ljubljana 500€
Skupo brate,...😀
Stockholm - Dubrovnik su mi tražili 1700 eura za motor. Posto smo išli po 2 kom okačili smo prikolicu i malo se provozali i nešto uštedio
 
  • Like
Reactions: Spori
Eto
 

Attachments

  • IMG_20231025_090649.jpg
    IMG_20231025_090649.jpg
    5.2 MB · Views: 0