Oprema - rukavice, jakne, hlače itd.

Vidim da je u Njemacku postarina besplatna za kupovinu iznad 90€. Ako to iskombiniras sa mailboxde, vjerujem da ce biti puno povoljnije.
Hvala ti na savjetu. Nisam nikada koristio ove posrednike za shipping ali cu probati (y)
 
Preporuka za zimske rukavice...Tucano Urbano... 84eur.,na Krku...traju i traju...odlične i svaka preporuka... do +15"... ,poslije na više je prevruće u njima...
 
Last edited:
Veći je problem skidanje, kad se krene izvlacit ona podstava s prstima, baš me zanima kakve će bit :mrgreen:
Postava, tj. Goretex je na ovim rukavicama ušiven ispod kože, to je bil prvi uvjet kod odabira, bez brige 😁
 
Preporuka za zimske rukavice...Tucano Urbano... 84eur.,na Krku...traju i traju...odlične i svaka preporuka... do +15"...
Tucano urbano imaju dobre kisnjake iz svoje Nano serije. Jakna kada se smota bude velicine konzerve Cole. Svaka preporuka
 
iskustva kupnje na black petak?Ima dobrih popusta ili burek ?
 
Tucano urbano imaju dobre kisnjake iz svoje Nano serije. Jakna kada se smota bude velicine konzerve Cole. Svaka preporuka
Nemam pojma za kisnjake od njih.,al rukavice su prva liga...al mogao bi kakav kišni kombinezon potraziti,morao bi biti bar 4XL.,neznam,treba probati u robi...
 
Možda malo glupo pitanje ... Ima netko neku preporuku za touring jaknu za ovakvo vrijeme kakvo je zadnjih 10 dana u Zagrebu ? Možda neki dobar deal sad za black friday u Zagrebačkim trgovinama ili online ? Do sada sam samo vozio tokom ljetnih mjeseci i do sredine jeseni još dok su vrućine,pa iskreno zimsku jaknu nikada nisam niti kupovao , i ovaj forum mi je i prvi izvor informacija - nisam još nit ''guglao'' niti koristio chatGPT ... Jakna da osim za grad , bude prikladna za neki put od 100 km u jednom smjeru .
 
Novema ti ima akciju -20% na sve.
Frend je kod njih uzeo prošlu zimu Dainese Carve Master 3 Gore-Tex jaknu. Odlična jakna, ali je i takva cijena
 
Možda malo glupo pitanje ... Ima netko neku preporuku za touring jaknu za ovakvo vrijeme kakvo je zadnjih 10 dana u Zagrebu ? Možda neki dobar deal sad za black friday u Zagrebačkim trgovinama ili online ? Do sada sam samo vozio tokom ljetnih mjeseci i do sredine jeseni još dok su vrućine,pa iskreno zimsku jaknu nikada nisam niti kupovao , i ovaj forum mi je i prvi izvor informacija - nisam još nit ''guglao'' niti koristio chatGPT ... Jakna da osim za grad , bude prikladna za neki put od 100 km u jednom smjeru .
imam jednu, xl, možeš i probati bez obaveze, crna,nova,Modeka, Trešnjevka
 
Potrebna mi je informacija o radnjama koje prodaju moto opremu, konkretno jakne u liniji Vukovar, Vinkovci, Županja. Nažalost nemogu da pronađem na internetu što mi nije baš jasno. Unapred hvala svima za info.
 
Nema gotovo ništa tamo.Probaj u Vk naći
Potrebna mi je informacija o radnjama koje prodaju moto opremu, konkretno jakne u liniji Vukovar, Vinkovci, Županja. Nažalost nemogu da pronađem na internetu što mi nije baš jasno. Unapred hvala svima za info. MOZDA nešto ima Bendix yamaha u Vinkovcima.Inace najbliže u Osijeku ili S.Brod
 
Potrebna mi je informacija o radnjama koje prodaju moto opremu, konkretno jakne u liniji Vukovar, Vinkovci, Županja. Nažalost nemogu da pronađem na internetu što mi nije baš jasno. Unapred hvala svima za info.
Požega ti nije daleko i imaju dobru trgovinu. Imaš ih na webu.
 
Ima netko iskustvo sa jaknom Revit move h2o?
Hvale se kako je 100%vodo nepropusna i vjetronepropusna. Pise da je od 600D Dull polyestera.
 
Pozz, gdje je najpovoljnije u HR ili Europi kupiti dodatnu opremu poput crashbar-a?
Na to nema odgovora.
Moraš tražiti pustopoljinama interneta.
Drugo ti ne preostaje.
Netko mi može preporučiti nekav dućan i to je to.