Novi GS/GSA

Ma ne mogu si ni ja zamisliti da vozim motor na kojem me nervira zvuk masine. I na VZR-u sam se jedva navikao na, za mene cudne zvukove. I sada nakon skoro godinu dana uhvatim sebe da osluskujem iako znam da je to normalno.
Muziku sam slusao samo na Versysu jer mi je bio dosadan :mrgreen:
 
Jebeno, očito je da se motori voze zato da se sluša motor u radu...
Puno ljudi mijenja auspuhe da bi se motor između ostalog bolje čuo. Meni je recimo ktm superduke 1290 top motor al ga nikad ne bih kupio jer zvuk 2 cilindra mi ne odgovara
 
Jebeno, očito je da se motori voze zato da se sluša motor u radu...
Jesi razmisljao o E-motoru ako tebi to vec nije vazno?
Pa naravno da je jedan od vecih faktora uzivanja u voznji na motoru sami zvuk motora. Kao sto je @Musashi gore napisao, upravo od toga zivi cijela industrija koja se bavi proizvodnjom sportskih auspuha.
Meni je lijep i dubok zvuk rednog cetvrtaka nezamjenjiv.
 
Moguce. Imam ja i V2 i to dosta veliki V2, ali meni srce zaigra samo od R4 i to <=E3. E4 pa nadalje su toliko uguseni da ih vise nije gust slusati. Valjda je to tako zbog raznoraznih gasavaca koje sam kao dijete gledao i slusao po gradu, a svi su bili na R-ovima i rednim cetvrtacima.
Mozda cu morati probati neki V2 u nekoj Apriliji ili Ducatiju da pokusam promijeniti misljenje :)
Nije ni V4 uopce los.
 
  • Like
Reactions: diesel power
vise u smislu, u pravom V2 motoru oba klipa jasu na istom koljenu.
kod xrv jasu na dva koljena koja su pod kutem od 128 stupnjeva, dodad kut izmedju cilindra od 52 i izracunaj paljenje
 
Auf, izgleda skup znalaca tu. Odoh ja na onu Vicevi temu. Ona mi djeluje nekako najozbiljnija na cijelom forumu. :cool:
 
  • Haha
Reactions: prpa
zašto odmah vrijeđaš čim te nejde? nisi fora
 
Cek, ne ide me? Sta me konkretno ne ide? Da nekome dokazem da je R4 pazi sada: *MENI* najljepsi zvuk motora? Nisam ni pokusavao to nekome nametnuti pa da me nesto "nejde".
Vrijedjam? Kako konkretno? Tako sto sam ti rekao da si izgubljen slucaj i da te samo na vicevima ozbiljno shvataju? A ne, to si ti meni rekao, zar ne?
Jel inace taj mindset dodje sa GS-om ili se trebas roditi sa tim pa se GS tek naknadno kupi?
 
Cek, ne ide me? Sta me konkretno ne ide? Da nekome dokazem da je R4 pazi sada: *MENI* najljepsi zvuk motora? Nisam ni pokusavao to nekome nametnuti pa da me nesto "nejde".
Vrijedjam? Kako konkretno? Tako sto sam ti rekao da si izgubljen slucaj i da te samo na vicevima ozbiljno shvataju? A ne, to si ti meni rekao, zar ne?
Jel inace taj mindset dodje sa GS-om ili se trebas roditi sa tim pa se GS tek naknadno kupi?
da