KTM:ROZA EKIPA - HUSABERG FRIENDLY

Prvo su trenirali na nx 650

fb-25.jpg
 
-41 kg (217 kg prije)
+15 Ks (147,5 Ks prije)
Strava

 
Cestitke na stroju. :) Kakvi su dojmovi? TPI vs TBI? Ovjes?
TPI, meni je velika promjena jer dolazim s 4T Sxf-a. Dosta je mekana mislim da je ovjes za elegantnije vozače nekih 70ak 75kg, tako da ću mijenjati opruge. Ostalo stvarno nemam što prigovoriti. Snaga, kočnice, kvačilo sve za 5
 
Di si je uzeo, da ima jos zaliha TPI-a 2024.godište? Seles moto u SLO? Moja je starija 2015. TE-250 - 95kg s opremom, tako da sam uzeo odgovarajuće tvrđe opruge. Ali 2015.godišteto su one WP-4CS vilice. Gustaj!
 
Di si je uzeo, da ima jos zaliha TPI-a 2024.godište? Seles moto u SLO? Moja je starija 2015. TE-250 - 95kg s opremom, tako da sam uzeo odgovarajuće tvrđe opruge. Ali 2015.godišteto su one WP-4CS vilice. Gustaj!
Uzeo sam je u Motoxgeneration. Najbolje je njih zvati jer nisam vidio toliko motora na stanju koliko kod njih , niti da se tolikom brzinom prodaju.
Ode su Xplor 48 vilice, već sam uzeo opruge samo treba montirati gore. Kako imam bolest da sve moram da izvines na izrazu "drk..." uzeo sam medium compressions glavu od TSP-a, injektor relocation kit ( jedna dizna ide u TB) i mali uređaj za mape i dijagnostiku. Baš bi to trebao nabaciti ovih dana gore pa vidjeti kako to sve radi
IMG_20240429_173951.jpg
 
  • Like
Reactions: roberto
Dobro je znat, hvala za info za Motoxganratoin. Ajd javi kako to ide kad sve posložiš. Moj je karburator tako da nis od fancy stvari ne znam. Samo opruge otvaranja ventila,ha! Sretno s igranjem i gustom po šumi. :)
 
Uzeo sam je u Motoxgeneration. Najbolje je njih zvati jer nisam vidio toliko motora na stanju koliko kod njih , niti da se tolikom brzinom prodaju.
Ode su Xplor 48 vilice, već sam uzeo opruge samo treba montirati gore. Kako imam bolest da sve moram da izvines na izrazu "drk..." uzeo sam medium compressions glavu od TSP-a, injektor relocation kit ( jedna dizna ide u TB) i mali uređaj za mape i dijagnostiku. Baš bi to trebao nabaciti ovih dana gore pa vidjeti kako to sve radi View attachment 781048
Nije bolest sve sto boli 😁
 
  • Like
  • Love
Reactions: yamadado and Švabo