WSBK 2024

I ja bi volio da je turčin pobijedio i normalno da nam je žao da nakon takve utrke netko izgubi zbog pravila, al kako bi se inače mogli natjecati da ne postoje točno određena pravila. Ako nekad vozači pobjede sa stotinkom razlike zašto bi onda 10 cm staze bilo nebitno. Ja to gledam na način da je staza okružena zidom Toprak nebi ni završio utrku, a kamoli bio drugi.
 
  • Like
Reactions: vespinjo and bolcic
Apsolutno se slazem. Iako uz zidove bi se on itekako prilagodio, to sam siguran.

Luzeri se uvijek hrane od teorija urote i prigovaranja. Zato i zive vjecno :D
 
  • Haha
Reactions: Mocippaldi
IMG_20231203_175958.jpg
 
Slazem se da je Tetrapack najbolje sto su do sada imali u sedlu.
Ali nazalost su isto tako skoro svi ti ostali pobjedjivali u drugim raznim sedlima redovno, ali nazalost propelerac nije ni blizu vrha bio do sada.
Drag mi je i sve to, ali me strah da ovi prvaci motosporta bez iceg osvojenog jednostavno ne znaju nego GSirat se... :/
 
Već smo pisali o tome, sve ovisi želi li BMW ovaj put stvarno nešto napraviti ili ne a Toprak se bar na neki način osigurao iznosom ugovora. Ne kažem da mu je to cilj ali ako izvisi na stazi da bar ima neku satisfakciju. Priča oko GPa po meni ne drži vodu, to su dva potpuno različita projekta.
 
Već smo pisali o tome, sve ovisi želi li BMW ovaj put stvarno nešto napraviti ili ne a Toprak se bar na neki način osigurao iznosom ugovora. Ne kažem da mu je to cilj ali ako izvisi na stazi da bar ima neku satisfakciju. Priča oko GPa po meni ne drži vodu, to su dva potpuno različita projekta.
Nije bas da niti jednom do sada niti u jednom natjecanju nisu zeljeli pobjedit 😉
 
  • Like
Reactions: Mocippaldi