Zg ekipa:-)

NOVI VIDEO ( sljedeca 2 nastavka ako bude interesa )!!
Buduci da se ionako pravite da radite nesto na poslu ( lajkanje instagramusa i citanje postova na forumu ne spada pod posao ), onda mozete bacit pogled i na moj novi video te kliknut like da ga Youtube algoritam preporuci nekome u Gabonu. Naravno, video nece bit poplaran kao vrhunski uradci nasih poznatih pustolova koji su sad TikTok zvijezde, ali covjek moze sanjati. Hvala
 
1701064758491.png


e danas je malo zimičko, priznajem
 
Da li sam dobro shvatio da je Modrićeva kuća na samoj Majstorskoj cesti? Ona počinje u centru Obrovca a vi ste se priključili iznad, na križanju prema spoju na D1. Ili sam krivo shvatio jer bi kuća odnosno selo, trebalo biti južnije...
 
  • Like
Reactions: Yield
Da li sam dobro shvatio da je Modrićeva kuća na samoj Majstorskoj cesti? Ona počinje u centru Obrovca a vi ste se priključili iznad, na križanju prema spoju na D1. Ili sam krivo shvatio jer bi kuća odnosno selo, trebalo biti južnije...

Mozda i dobijes odgovor, da si pitao Luku, odgovorio bi ti da se ne sjeca :mrgreen:
 
Zato njega ni ne pitam.:mrgreen:
Netko je nekad negdje objasnjavao gdje je ta kuca i da se za selo skrece prema dole na pola puta penjaja na Velebit sa D1. Moguce i da sam zabrijao...
 
Da li sam dobro shvatio da je Modrićeva kuća na samoj Majstorskoj cesti? Ona počinje u centru Obrovca a vi ste se priključili iznad, na križanju prema spoju na D1. Ili sam krivo shvatio jer bi kuća odnosno selo, trebalo biti južnije...
Iskreno, nisam siguran kako se zove cesta na kojoj je Modriceva kuca i gdje Majstorska sluzbeno pocinje ( makadam? ). Kuca je na toj cestki koja je spaja na makadam i na Majstorsku, jedno par zavoja ispod tunela. Oko kuce nema doslovno nista okolo kilometrima.
 
Na snimci tako izgleda a vidim sad i na karti. Onda je info da je kuća negdje dalje bila kriva.
Ta cesta koja prelazi u makadam je dio Majstorske, samo asfaltiran. Da se spustiš do kraja, došao bi točno na most u centru Obrovca. Uglavnom, prošao sam x puta pored kuće ne znajući da je to ta. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Yield
Na snimci tako izgleda a vidim sad i na karti. Onda je info da je kuća negdje dalje bila kriva.
Ta cesta koja prelazi u makadam je dio Majstorske, samo asfaltiran. Da se spustiš do kraja, došao bi točno na most u centru Obrovca. Uglavnom, prošao sam x puta pored kuće ne znajući da je to ta. :mrgreen:
Ni ja nisam imao blage veze da je to kuca u kojoj je roden Luka modric dok mi kolega nije rekao za to. Ako je na google maps onda mora bit istina ;).
Mislim da ima na insta profillu od Modrica fotka di je ispred te kuce.