VICEVI I ZAHEBANCIJA

Paula Petrović može biti ponosna kako dobar članak je izbacila. Vrh novinarstva.
Zamisli da se školuješ 17 godina i nakon toga pišeš o nekoj Martini kako joj je ispala bradavica u Srbiji, san snova :love:
 
IMG-20231206-WA0004.jpg
 
Paula Petrović može biti ponosna kako dobar članak je izbacila. Vrh novinarstva.
Zamisli da se školuješ 17 godina i nakon toga pišeš o nekoj Martini kako joj je ispala bradavica u Srbiji, san snova :love:
Prije nego sam se prebacio na geologiju,neko vrijeme sam studirao na FPZG-u (na nagovor stare,danas mi je iskreno žao kaj nisam odmah nakon srednje upisao geologiju,umjesto da trošim vrijeme na politologiji),u sklopu kojeg je i novinarstvo,i iako sam tamo upoznao i normalnih ljudi,iskreno nemrem reći da su svi tamo bili previše bistri.Sjećam se jedne genijalke koja je na predmetu politika i religija radila prezentaciju o protestantskoj crkvi,i kad je pričala o Martinu Lutheru (onom njemačkom popu kaj je osnovao protestantsku crkvu),ženska je na powerpointu imala sliku Martina Luthera Kinga i cijelo vrijeme ga zvala Martin Luther King 😂 Još uvijek ne znam jel to bilo prvoklasno trollanje il je ženska fakat toliko glupa da je mislila da je njemački pop iz 16. stoljeća crnac u modernom odjelu kaj drži govor pred mikrofonom,al ak je ovo drugo ne čudi me da nam novinski portali objavljuju takve debilane kad takvi završavaju FPZG.