VICEVI I ZAHEBANCIJA

IMG-20231207-WA0012.jpg
 
Otac i sin poveli svoje dve krave, bijelu i crnu, u susjedno selo da ih bik oplodi. Kada su stigli, otac ostavi sina da pazi da krave budu oplođene, a on ode u birtiju na piće. Nakon pola sata, utrči sin u birtiju sav zadihan i reče ocu:
“Tata, da si samo vidio kako je bik jebo bijelu kravu!”
Otac mu opali šamarčinu, istjera ga iz birtije i krene da viče:
“Pa, jesi li ti normalan”! Kako se to izrazavaš pred ljudima!
Ne kaže se 'bik je jebo kravu' , već da ju je “iznenadio”.
Hajd sad nazad u štalu i pazi šta ćeš reći slijedeći put!”
Nakon određenog vremena, utrčava sin opet u birtiju:
“Tata, da si sad vidio kako je bik iznenadio crnu kravu!”
A otac, sav ponosan, upita:
“Kako sine?”
“OPET POJEBO BIJELU!”
 
Sjede muž i žena u otmjenom restoranu i večeraju, kad iznenada u restoran ulazi opako dobar komad, ljepotica samo tako, i ravno do njih za stol, te bez da pogleda ženu - sjedne mužu u krilo i mazno prozbori:

- «Dragi, gdje si već skoro sedam dana, ne javljaš se a ja te čekam, znam da si prezaposlen, ali i ja brinem, i molim te da me čim prije nazoveš…!» - i ustane i ode prema vratima restorana.

Žena netremice gleda cijeli događaj, i čim se ova ljepotica maknula, bijesno prosikće mužu:

- «A tko je ta žena??»

Muž mrtav-hladan odgovori:

- «Moja ljubavnica…»

Žena ne vjeruje što je čula, no brzo uzme dah i prozbori:

- «Gade jedan, zar te nije sram, ovako mi bezobrazno i bez da trepneš serviraš svoju ljubavnicu, pa nisi normalan! Dosta je toga, sutra tražim razvod braka!»

I muž ju pogleda, čeka da se smiri, pa reče:

- «Ženo, nema problema, sutra dobiješ razvod braka, ja se neću protiviti… bit će mi lakše ubuduće uživati bez tebe u putovanjima po svijetu, mondenim ljetovalištima, skupim autima, jahti, a podnijet ću i da nema tvojih shoppinga po luksuznim buticima, šminke, haljina, nakita…»

Žena šuti, duboko diše, i taman kada su digli pogled, u restoran ulazi njegov poslovni partner i prijatelj Nikola, ali ne sa svojom suprugom koju znaju oboje, već isto sa dobrim komadom… žena to vidi i pita muža:

- "OK, a tko je ona žena sa Nikolom?»

- "To je njegova ljubavnica!» - odgovori muž. Žena samo mirno zaključi:

- «Naša je ljepša…»