Yamaha XT 700 Tenere

Hvala na QS info poslužiti će sigurno.A sam sebi radiš i stavljaš mape?
Mapu sam nabavio već napravljenu za open setup (spuh, filter, katalizator) a sam stavljam mapu i još dodatne stvari editiran u TunerPro poput : isključim fuel cut na deacceleration, ventilator pali na 100C gasi na 95C i jos neke sitnice koje je euro5 nametnio. Razliku najviše vidiš kad otvoriš sve a nemaš mapu već si na tvornickoj, bolje ne dirat onda niš.
 
  • Like
Reactions: thommy and zadro_st
Prie koi dan sam usa u garazu i nasao jako tuznu Tenericu. Pozalila mi se dae usamljena, da Africa ne zeli s njom komunicirati. Kaze da je nisam, da prostite, zajasia odkad sam je kupia. Zacrvenia sam se jer je to zalosna istina. Promrljao sam da ovo nie vrime za voznju, kisa, hladnoca...ali onae i dalje bila neutjesna. Gledali smo se neko vrime i na kraju je tiho prozborila: "ako ce bit ovako bolje da me nema...".
Otrca sam u kucu suznih ociu i sve isprica zeni u nadi da ce ona znat sta mie cinit. Reklae da ima k.rac da bi me sad nabila na njega. Becka skola.
Nakon vrlo kratkog razmisljanja donia sam odluku. Ovako ce biti najbolje za oboe...
 
Prie koi dan sam usa u garazu i nasao jako tuznu Tenericu. Pozalila mi se dae usamljena, da Africa ne zeli s njom komunicirati. Kaze da je nisam, da prostite, zajasia odkad sam je kupia. Zacrvenia sam se jer je to zalosna istina. Promrljao sam da ovo nie vrime za voznju, kisa, hladnoca...ali onae i dalje bila neutjesna. Gledali smo se neko vrime i na kraju je tiho prozborila: "ako ce bit ovako bolje da me nema...".
Otrca sam u kucu suznih ociu i sve isprica zeni u nadi da ce ona znat sta mie cinit. Reklae da ima k.rac da bi me sad nabila na njega. Becka skola.
Nakon vrlo kratkog razmisljanja donia sam odluku. Ovako ce biti najbolje za oboe...

očisti prstom ono malo čađe u auspuhu :mrgreen:
 
Konacno parkiran u garazu tik do "obicne" Tenerice. Razlika u dimenziama ogromna. Cak mi se ne svida pogled otraga na siroki rezervar. I volan se cini puno uzi nego na Africi. Dok se kuju ideje o putovanjima lagano se i narucuje dodatna oprema. Pa shodno tome i pitanje: je li tko stavlja tidy tail tj. manji nosac tablice?
 
Konacno parkiran u garazu tik do "obicne" Tenerice. Razlika u dimenziama ogromna. Cak mi se ne svida pogled otraga na siroki rezervar. I volan se cini puno uzi nego na Africi. Dok se kuju ideje o putovanjima lagano se i narucuje dodatna oprema. Pa shodno tome i pitanje: je li tko stavlja tidy tail tj. manji nosac tablice?
Čestitam, daj koju sliku.👍
Ja stavio manji nosač a i mnogim drugima je to must have mod....
 
Imam samo ovu iz kombia za sada
 

Attachments

  • IMG-20240113-WA0008.jpg
    IMG-20240113-WA0008.jpg
    211.4 KB · Views: 0
Jel moze fotka i di si uzea?
Nemam ni jedne trenutno di se vidi stražnji dio pa evo ova najbliža😊
Nosač je kineski i služi svrsi....
 

Attachments

  • 20231119_144257.jpg
    20231119_144257.jpg
    4.4 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: pa3q